Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Zorientuj się do kiedy należy rozliczyć PIT za poprzedni rok, by nie mieć jakichkolwiek kłopotów!

Każdy chlebodawca ma obowiązek donieść PIT-11 każdemu zatrudnionemu najdalej do końca lutego. Jest to nieprzekraczalny termin, jakiego powinien pilnować każdy posiadacz firmy, jeśli nie chce mieć jakichkolwiek problemów. Jeśli do tego czasu nie dostaniemy zdatnych dokumentów to powinieneś pogadać z prezesem, abyśmy nie mieli w przyszłości jakichś kłopotów z tego tytułu.

faktury i rozliczenia
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym pytaniem większości osób jest to do kiedy rozliczyć PIT za przeszły rok. Pytanie rzekomo proste, jednak dużo obywateli w dalszym ciągu nie umie na nie odpowiedzieć - www.cenabiznesu.pl/-terminy-rozliczen-przedsiebiorcow-na-koniec-rokut to przełom kwietnia i maja. W tym roku PIT za wszelkiego rodzaju dochody należy rozliczyć do 2 maja. Niemniej jednak dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, iż jest multum PIT-ów, które winny być rozliczone wcześniej. Tym samym już dzisiaj trzeba wpisać w wyszukiwarkę rozliczenie PIT do kiedy i przeczytać wszystko o tym problemie. Jest to nadzwyczaj ważne, ponieważ nikt z nas nie pragnie mieć problemów tylko dlatego, że przekroczył termin złożenia zestawu dokumentów. Jeśli mamy jakieś wątpliwości to zawsze możemy skonsultować się z osobą, jaka zajmuje się takimi rozliczeniami i porozmawiać z nią na ten temat. Najprawdopodobniej zaproponuje nam ona rozwiązanie deklaracji podatkowej za wyznaczoną sumę gotówki. Jest to właściwe rozwiązanie głównie dla osób, jakie nie mają nazbyt wiele czasu, bowiem są pochłonięte pracą oraz obowiązkami domowymi. Jeśli jesteśmy właścicielami firmy to musimy wiedzieć, iż naszym obowiązkiem będzie wystawienie faktury VAT każdemu zainteresowanemu (więcej na ten temat: faktury vat).W chwili obecnej można zakupić gotowy program, który generuje automatycznie fakturę. Jest to niesłychanie wygodne, bowiem pewne modele się zapisują i nie musimy wpisywać wszystkich danych od nowa. Nie ulega wątpliwości, że dzisiaj nikt już nie wypełnia PIT-u własnoręcznie, bowiem w sieci jest wiele aplikacji, które mogą być wykorzystane do tego celu. Nie utrudniajmy sobie życia na siłę, albowiem bez problemu możemy coś zrobić dużo szybciej i prościej. Jeśli będziemy mieli pytania to możemy skonsultować się z konsultantem, który pomoże rozwiązać nam kłopot.