Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

zapotrzebowanie na specjalistów z obrębu logistyki

Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o logistyce, obecnie jest to ogromnie modny fach. Analizując ogłoszenia o pracę, trudno nie zauważyć, że w Polsce zaistniało zapotrzebowanie na fachowców z obszaru logistyki. Absolwenci logistyki zajmują stanowiska czołowe i specjalistyczne w jednostkach handlowych, produkcyjnych, usługowych, spedycyjnych.


Są potrzebni w nieomal każdej dyscyplinie gospodarki.
Inżynier transportu to ekspert w dziedzinie gospodarki jednostek i handlu, zajmujący się zarządzaniem procesem planowania i transferu surowców, półproduktów i wyrobów. Oferty pracy logistyk dotyczą na ogół fachowców zajmujących się magazynami, napływem materiałów do wytwórni, a później wywożeniem skończonych produktów.
zatłoczone open office
Zaopatrzenie, programowanie wytwórczości, rozprowadzanie, przewóz, łączność, to obręb zobowiązań logistyka.
Oferty pracy logistyk żądają od kandydatów znajomości języków obcych i solidnej obsługi komputera. Kluczowe w owym zawodzie są zdolności negocjacyjne i planistyczne, dobra organizacja produkcji, dokładność, zdolność pracy pod presją czasu i znacznej odpowiedzialności. Logistyk powinien cechować się sztuką szczegółowego myślenia i niezwykle dobrą znajomością gospodarki. Wymagana jest znajomość rynku usług logistycznych i transportowych.
Oferty pracy logistyk zamieszczane są w wielu miejscach. Szczególnie wiele propozycji można odnaleźć na stronach internetowych. Takie propozycje jak praca Sulechów, bądź praca Szczytno, jest możliwość odnaleźć, nie wychodząc z domu. Zapotrzebowania na profesjonalistów logistyków bezustannie wzrasta, a należy zaznaczyć, że zawód ów zapewnia interesujące wynagrodzenie. Płace logistyków w znacznym zakresie zależą od regionu, wielkości jednostki, również od praktyki i sprawowanej roli.


Wspólnie z rozkwitem samej logistyki, zachodzi mechaniczny rozwój szkolenia kadry logistycznej. Logistykę można studiować na różnych uczelniach.

Masz zamiar przeczytać kolejne artykuły odnoszące się do podnoszonej tu tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten link i sprawdź wpis z www.

Istnieją nawet szkoły logistyki, które nauczają wyłącznie profesjonalistów w tej dziedzinie. Na uczelniach przywiązuje się znaczną wagę do praktycznej znajomości języków obcych.