Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Wiesz co kryje się pod pojęciem interim management? Interim management, to nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz liczniejsza grupa firm i menadżerów.

Możliwe, że miałeś już do czynienia z tym terminem, jednak niezupełnie jesteś świadomy, co pod nim się kryje. Jeżeli jednak interesujesz się zagadnieniami powiązanymi z zarządzaniem firmą, to ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Chcąc jak najprościej przybliżyć, czym zajmuje się interim management, można powiedzieć, że jest to większa firma tworząca pewien system pomiędzy managerami, a przedstawicielami innych firm.

link do strony
Author: The Liverpool School of English
Source: http://www.flickr.com
Te firmy zlecają bowiem wykonanie określonych projektów interim management, która zatrudnia grupę interim managerów. To oni zajmują się wykonywaniem zleconych projektów i zadań bezpośrednio. Z pewnością jest to duże uproszczenie, zarówno dla firm, jak i dla samych managerów. Obu stronom zapewnia bowiem płynność zleceń. W odniesieniu do firm (polecamy bezpłatny dostęp) daje to również zmniejszenie kosztów usług managerskichi redukcję okresu , kiedy trzeba czekać na wykonanie zlecenia.

Należy zaznaczyć, że z interim management ściśle wiąże się także doradztwo personalne. Interim management stara się bowiem jak najlepiej dobierać pracujących dla niej interim managerów do poszczególnych projektów. Można zatem powiedzieć, że doradztwo personalne należy do oczywistych obowiązków interim management (zobacz szczegóły). Skuteczne dobieranie pracowników jest bowiem kluczem do sukcesu takiej korporacji. Jest to też jeden z wiodących argumentów, dla których właściciele firm wybierają usługi interim managerów. Mają bowiem wówczas pewność, że restrukturyzacją, oceną ryzyka finansowego czy optymalizacją kosztów w ich przedsiębiorstwie zajmie się osoba, znająca się na konkretnej dziedzinie.biznesmeni witają się w firmie
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Współpraca wielu interim managerów w w ramach interim management stwarza bowiem także szersze możliwości w kwestii doskonalenia się pracowników. Wobec tego interim management jest w stanie zapewnić firmom, zarówno wysoką jakość pracy, jak i gotowychzleceń. Ze względu na ogromny potencjał tego innowacyjnego rozwiązania, coraz częściej tworzone są różne konferencje i warsztaty dla firm, managerów, a także tych, którzy chcą zająć się prowadzeniem interim management.