Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Warto poznać żydowską kulturę

Wiele mówi się rzecz jasna o polskich uczelniach, gdyż to głównie do nich należą nasze dzieci.
Dużo częściej rozprawia się także o szkołach angielskich, gdzie wszystkie lekcje są prowadzone właśnie w tym języku, a idzie tutaj przede wszystkim o jego rzetelniejszą naukę, tak by w przyszłości sporo lepiej się nim posługiwać, a co się z tym wiąże, aby również mieć znaczniejsze możliwości na odszukanie ciekawej i interesującej pracy.Możemy zapisać dziecko do żydowskiej szkoły Mimo wszystko tak naprawdę całkiem niewiele ludzi orientuje się, że istnieje szkoła Żydowska we Wrocławiu.

Jeżeli istotnie pragniesz dokładniej zgłębić to zagadnienie, kliknij dodatkowo tu oraz zdobądź pomocne szczegóły (http://www.wilanow.varsovia.edu.pl/misja/). Ono niewątpliwie będzie dla Ciebie użyteczne.

Otwarta w 1997 roku przez znanego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera razem z rabinami oraz fundacją, weseli się obecnie wielkim powodzeniem.
zdjęcie
Author: Marian Schmidt
Source: Marian Schmidt
Początkowo mieściła się w mieszkaniu, następnie zaadaptowano jeszcze kolejne piętro, w pewnym czasie uczniów było tak wielu, że zostali oni przeprowadzeni do budynku w którym kiedyś także znajdowała się szkoła (czytaj dalej) żydowska podstawowa. Teraz szkoła ta własną placówkę posiada w starej willi należącej do dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Wrażliwość jest bardzo istotna Poza ogólną wiedzą, jaką dzieci przede wszystkim otrzymują w szkole, tu zwraca się też spory nacisk na wrażliwość i talent. Są one rozwijane, do każdego ucznia podchodzi się indywidualnie oraz jeżeli tylko posiada on jakiekolwiek problemy z poznawanym przedmiotem czy z dalszym rozwijaniem swoich talentów, to zawsze ma szansę liczyć na wiedzę ze strony oddanych nauczycieli. Koniecznie trzeba powiedzieć, że szkoła przekazuje wartości zgodnie ze swoją nazwą, która w języku żydowskim znaczy „pokój wam” - zobacz więcej na
Zapoznajmy się z jej programem
Jeżeli stwierdzimy, iż to dobre miejsce dla naszego dziecka, jeżeli kultura żydowska jest nam naprawdę niedaleka i pragniemy, by nasze dziecko nie tylko zdobywało wiedzę, lecz także by wraz z innymi kolegami oraz gronem pedagogicznym poznawało żydowskie święta, to na pewno zapisanie do tej szkoły będzie najlepszą decyzją, jaką będziemy mieli szansę podjąć odnośnie jego nauką. Zwłaszcza, że poza jego mózgiem, odpowiednio rozwijany oraz rozbudowywany będzie też jego duch, jak i wartości, które będzie szanował.