Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Warto jechać na Wschód!

Większość Polaków na wczasy wyrusza w zachodnie albo południowe części kontynentu. Ciężko pojąć, dlaczego taką znikomą popularnością cieszą się takie kierunki jak Ukraina. Kraje na wschodzie oferują mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji.
Najłatwiej pojechać na Ukrainę. Obowiązkowym punktem dla każdego turysty jest zjawiskowy Lwów, słynne miasto, które kiedyś należało do naszego kraju i było jednym z najważniejszych centrów kulturowych i naukowych.

Przejdź do artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem i czytaj więcej adwokat Zabrze na ów temat, który widocznie Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Przed początkiem Mistrzostw Europy w minionym roku Lwów został gruntownie odnowiony, dlatego teraz wygląda naprawdę rewelacyjnie. Innym miejscem, które należy zwiedzić, jest stolica państwa – Kijów. To gigantyczna metropolia, położona nad szerokim i dostojnym Dnieprem. W stolicy główną atrakcją jest długi deptak, który dochodzi do Majdanu Niezależności, placu, na którym prawię dekadę temu miały miejsce sławetne protesty mieszkańców Ukrainy.

wycieczka do Moskwy
Author: Ana Paula Hirama
Source: http://www.flickr.com
W Rosji koniecznością do zwiedzenia są dwie metropolie – miasto stołeczne oraz Petersburg. Nie mamy tu tyle miejsca, by dogłębnie opisać wszelkie możliwe do podziwiania miejsca w tych miastach, więc zapraszamy do sięgnięcia po przewodnik, w którym są one omawiane.To, o czym nie wolno zapominać, gdy planujesz podróż do kraju Puszkina, to naturalnie wizy do Rosji . Musisz je zdobyć na długo przed podróżą. Wszelkie konieczne dane są na stronach internetowych rosyjskich placówek dyplomatycznych i krajowego MSZ. Wizy na Białoruś również są konieczne i uzyskać je jest niełatwo, gdyż kraj ten charakteryzuje się dyktatorskim ustrojem (szczegóły na ten temat: ). Pozytywną wiadomością jest to, że wybierając się na Ukrainę nie musimy załatwiać dokumentów – konieczny jest tylko paszport z aktualną datą ważności.


Oferty wyjazdu do Obwodu Kaliningradzkiego najprościej jest znaleźć w gdańskich firmach przewozowych. Obecną ofertę takich firm zobaczysz, gdy do wyszukiwarki internetowej wpiszesz frazę „biuro podróży Gdańsk”.