Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zaoszczędzić na IT w swoim przedsiębiorstwie?

W ostatnim czasie bardzo popularne jest cięcie kosztów. To naturalnie ma sporo sensu, bo to pewnie żadne zaskoczenie, iż ta firma, która chciałaby ciągle działać nie powinna szastać pieniędzmi. A zresztą fakty są takie, że gdy nie widać zbytniej różnicy, to z pewnością przepłacanie nie jest OK. Chcę teraz napisać trochę na temat oszczędzania na usługach IT u siebie w firmie. Na przykład doskonałym rozwiązaniem są usługi IAAS. Należy wiedzieć, że taka usługa znacznie ogranicza nasze koszty. A o to chodzi!


Internet
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju usługi IAAS być może nie są zbyt rozpowszechnione, lecz zwłaszcza w największych miastach w Polsce na spokojnie natrafimy na całkiem sporo firm wykonujących takie usługi. Na początek w istocie możemy być zagubieni, lecz potem IAAS nie będzie takim zagadnieniem, które będzie mieć przed nami większe tajemnice. Co do tego dosłownie wszyscy przedsiębiorcy nie muszą mieć większych wątpliwości...

Jednakże nie tylko usługi typu IAAS są tak naprawdę czymś co może zapewnić naszej firmie niemałe oszczędności.https://www.logintrade.pl/ (zobacz logintrade.pl)Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest również wynajmowanie infrastruktury IT. Nie jest powiedziane, że infrastruktura w każdym przypadku powinna być przez nas kupiona! Możemy po prostu wynająć infrastrukturę. I trzeba jasno przyznać, iż wynajem infrastruktury IT gwarantuje spore oszczędności. Zwracaj na to należytą uwagę, bo przecież infrastruktura informatyczna jest sporym wydatkiem. Choć to w sumie zależy od typu firmy.
internet
Author: TwojaBateria.pl
Source: TwojaBateria.pl
Dobra, lecz to raczej nie wszystko? Oczywiście istnieją jeszcze inne interesujące możliwości.

Weźmy choćby pod uwagę prowadzenie własnej strony, a raczej strony firmowej. Przecież tańszym rozwiązaniem jest robienie aktualizacji serwisu internetowego firmy na własną rękę. Za wszystkie zmiany należy niemało płacić, więc gdy sami zabierzemy się za to, zapewne będziemy w dużo lepszej sytuacji finansowej. A więc w owym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest CMS - dzięki właśnie systemowi zarządzania treścią mamy możliwość bez kłopotu robić wszelkiego rodzaju zmiany na stronie. Nawet kompletny laik jest w stanie poradzić sobie z obsługiwaniem CMS-a. A więc jak dobrze widzimy, tak naprawdę oszczędzanie na usługach informatycznych nie jest trudne. To godne większej uwagi.