Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Własna firma

Własna firma jest celem wielu obywateli Polski. Praca na własne konto i wysoka płaca jest kusząca dla dużej liczby osób. Znacznie bardziej zachęcająca jest opcja uzyskania pokaźnej pomocy finansowej dla startującego przedsiębiorcy z dobrym planem. Aktualnie funkcjonuje pewna liczba programów pomocy finansowej dla ludzi planujących własną działalność. Wystarczy jedynie dobry pomysł, razem z profesjonalnym planem biznesowym i można otrzymać znaczne wsparcie z najbliższego urzędu miasta czy z jednego z programów wspierania przedsiębiorczości, prowadzonych przez Unię Europejską.
aerykańskie monety
Author: Paula Lively
Source: http://www.flickr.com
Im bardziej nowatorska idea, tym więcej szans że dofinansowanie zostanie przyznane. W takiej sytuacji można także otrzymać najwyższe możliwe dotacje z nawet kilku instytucji w tym samym czasie.

Jeśli braknie pieniędzy Kredyt na start dla firm jest najrozsądniejszą alternatywą dla dofinansowania. Jest to także korzystne rozwiązanie dla osób wymagających znacznej gotówki na start, a największa dotacja nie wystarcza. Banki niejednokrotnie udostępniają bardzo dobre warunki otrzymania kredytu, przedsiębiorstwo jako klient może bowiem przynieść bankowi duży zysk w perspektywie wielu lat. Nie dziwi więc możliwość zatrzymania rat kredytu, czy usługa zwiększenia okresu kredytowania. Większa część przedsiębiorców na starcie zaciąga kredyty, zdarza się to także w kolejnych etapach funkcjonowania firmy – na przykład na etapie rozwoju firmy. Oferta banków dla firm Banki dysponują bogatą ofertą skierowaną do osób posiadających własną firmę. Sporo korzyści pod tym względem zapewniło wstąpienie kraju do Unii Europejskiej. Co prawda używanie jednolitej waluty we wszystkich krajach członkowskich jest w cieniu kryzysu coraz bardziej odległą perspektywą, jednak wspólnota niesie za sobą wiele możliwości w bankowości. Przykładem tego rodzaju możliwości jest tzw. przelew SEPA (w tym miejscu dowiesz się znacznie więcej: ), umożliwiający natychmiastowy transfer pieniędzy między krajami członkowskimi.Dotąd wykonanie takiego przelewu było kosztowne i zabierało wiele czasu.

Te wpisy z witryny, które zobaczysz po kliknięciu na ten link bez dwóch zdań będą przydatne - są one godne zainteresowania i są w stanie Cię mile zaskoczyć.

Opcja korzystania z banków za granicą spowodowała też duży rozwój lokalnej bankowości – teraz oferty są atrakcyjniejsze cenowo i oferują więcej możliwości niż dotychczas.