Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Uzupełnianie PIT-u drogą internetową- sposób na błyskawiczne załatwienie tematu

Wzrastająca informatyzacja codziennego życia coraz bardziej ingeruje też w relacje na linii państwo – obywatel. Idąc za tym nurtem proponujemy Państwu zapoznanie się z uszykowanym przez nas programem, dzięki któremu możliwe jest rozliczenie PIT przez internet.
Rozliczenie podatku PIT
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych z Państwa, którzy cenią sobie swój czas i nie chcą bezproduktywnie marnotrawić go w trakcie oczekiwania w rozległych kolejkach na poczcie bądź także w urzędzie skarbowym.

Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszego programu - PITY 2017 mogą być rozliczone samodzielnie - i przekonaniu się na własnej skórze, że doroczne rozliczenie z fiskusem można zrobić w zaledwie kilka minut, a do tego nie opuszczając mieszkania tylko siedząc przez ekranem własnego laptopa, będą Państwo już zawsze rozliczać podatek dochodowy od osób fizycznych tylko drogą elektroniczną.Jak rozpocząć? Wypełnianie zeznania podatkowego jest bardzo banalne. W pierwszej kolejności należy zgodnie z zarządzeniami programu wybrać należyty rodzaj deklaracji podatkowej, który zobowiązani są Państwo złożyć w urzędzie skarbowym. Do wyboru posiadają Państwo PIT (zobacz e deklaracje pit 37) 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem i inne.

W tej części uzupełniania formularza program podpowie także czy i jakie dokumenty będą konieczne w czasie uzupełniania przymusowych kolumn. Po należytym wpisaniu wszystkich niezbędnych danych można przejść do oznaczenia wszystkich przypadających Państwu ulg podatkowych oraz podarować 1% podatku na rzecz wybranej fundacji społecznej.

Po wypełnieniu calusieńkiego formularza mogą Państwo go wydrukować i przesłać do urzędu, bądź zakończyć proces rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych przez Internet na stronie www - PIT2016 ma określony termin na złożenie.