Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Technika identyfikacji stosowana na dużą skalę jest skuteczna i szybka

Cofając się 10 lat wstecz gotówka stanowiła główną zawartość portfela. Praktycznie portfel wciąż służy do trzymania w nim pieniędzy ale w innej formie. Planując zakupy wystarczy, że mamy przy sobie kawałek plastiku, który daje możliwość dostępu do zasobów finansowych zgromadzonych na koncie.


Karty elektroniczne
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
W swoim czasie rewolucją było wprowadzenie kodów paskowych na produktach posiadających oddziaływanie na efektywność powtarzalnych czynności. Kody kreskowe świetnie sprawdzają się w dziedzinie handlowej, w zarządzaniu, w magazynach, w promocji towarów. Kody kreskowe stosowane są też przez przedsiębiorstwa przewozowe. Życie stopniowo zmieniają karty RFID.

Zobacz również - Transcom System

Metodologia RFID, powszechnie nazywana jest radiowym kodem kreskowym. System RFID składa się z trzech składników: transportera, czytnika z anteną i oprogramowania. W przeciwieństwie do kodów kreskowych produkt z zaszyfrowanymi informacjami nie musi być uwidoczniony od razu przez czytnik - wystarczy, że jest w pobliżu. Takie czytniki umieją rozpoznawać parę obiektów równocześnie nawet tych będących w ruchu. Z tej przyczyny technologia ta uzyskuje coraz większe uznanie w transporcie, w bankowości i w wymianie handlowej. Czytniki identyfikacyjne mogą mieć postać: żetonu, breloczka, karty, opaski na rękę, etykietki.

W postaci mikrochipa mogą być nawet wszczepione do ciała człowieka lub zwierzęcia. Elektroniczny
Terminal
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
moduł obsługi klienta to wiele zastosowań, wyróżnić tu można legitymacje elektroniczne studentów, dowody tożsamości, paszporty, bilety komunikacji miejskiej, biblioteczne struktury organizacji ułatwiające samoobsługowy zwrot podręczników, moduły identyfikacji uczestników konferencji, systemy sprawdzania czasu pracy osób zatrudnionych oraz przeglądania dostępu do pomieszczeń.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (https://expertodszkodowania.pl/odszkodowania-za-szkody-osobowe/) zawiera wyłącznie użyteczne fakty, które na pewno Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas oraz zobacz, że warto jest na niego wejść.

Informatyczna identyfikacja ułatwia korzystanie z różnych usług, zwiększa poczucie bezpieczeństwa, obniża wydatki na obsługę, umożliwia szybkie umiejscowienie obiektów w magazynach, polepsza obsługę punktów kasowych, usprawnia funkcjonowanie osób w strefach objętych sprawdzaniem dostępu.