Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

System do wystawiania faktur dostępny internetowo.

,,X" to w pełni funkcjonalny, adekwatny do najnowszych przepisów, program kadrowo – płacowy, dedykowany dla urzędów księgowych, kancelarii doradztwa podatkowego i małych przedsiębiorstw. Zezwala na administrowanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych formularzy.

przykładowa faktura
Author: VLCineaste
Source: http://www.flickr.com
Program do fakturowania online to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury (szczegóły w podanym źródle) wystawiać można za darmo i bez jakichkolwiek limitów. Specjalny certyfikat bezpieczeństwa gwarantuje, iż wystawione faktury i zapisane na nich informacje nie będą odczytywane przez osoby do tego nieupoważnione. Faktury online przechowywane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich duplikaty wykonywane sa na bieżąco. Redukuje to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie mając stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdujesz. By mieć wejście do systemu wystarczy jedynie podłączenie do WiFi . Polecamy także artykuł:

Program ten jest niebywale intuicyjny i łatwy w obsłudze. Program do faktur on-line nie wymaga logowania. Utworzyć można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca tudzież rachunek online.Zawsze możesz nanosić poprawki na swoje faktury online. Wyszukiwarka znajdzie też kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany lub wysłany do niego dokument. za sprawa tego programu szybko możesz też sprawdzić wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi firmami lepiej nie robić biznesów. Wydruk faktury jest czytelny. Dodatkowo program sam wyliczy kwotę VAT, utworzy zgodną z zasadami klasyfikację towarów czy usług i stworzy bazę danych - kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie zostały zapłacone w terminie same informują o tym, że minął ich termin płatności.
Program do faktur jest nieustannie aktualizowany przez zespół fachowych księgowych.
W każdej chwili możesz mieć pewność, że dokumenty są poprawnie ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz bezbłędne z punktu księgowo-podatkowego.
Dodatkowo wsystemie jest moduł Kadry i płace, który pozwala na:
- zawieranie umów na swobodną formę zatrudnienia z pracownikiem;
- łatwe prowadzenie ewidencji zatrudnionych;
- ustala pensje, uwzględniając przy tym różnorakie dodatki płacowe;
- sporządzanie deklaracji podatkowych i ich wysyłkę w formie elektronicznej.
Po to by zdobyć więcej dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową albo do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z