Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Skuteczne sposoby podwyższenia skuteczności zespołu pracowników

Kierowanie procesem produkcyjnym w dużej firmie to ogromnie trudna profesja. Kierownik powinien dać radę wielu wyzwaniom, odpowiadać na bieżące komplikacje niemal natychmiast. Manager musi także przewidzieć prawdopodobne problemy i starać się im zapobiec. Żeby to było możliwe konieczna jest mu odpowiednia wiedza. Manager nadzorujący procesy produkcji musi zmierzać do usprawnienia działań. Sposobem na to mogą być szkolenia Lean.

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Strategia ta polega na tym, by w procesie wytwórczości skoncentrować się na wyeliminowaniu obszarów, gdzie ma miejsce trwonienie zasobów przedsiębiorstwa. Z kolei kierownicy którzy kochają matematykę, do usprawnienia procesów produkcji mogą wykorzystać metody statystyczne wyrażone w metodzie Six Sigma, (tzn. dzięki analizie matematycznej w procesie technologicznym wolno dopuścić najwyżej sześć odchyleń od przewidzianego wzorca). Metoda ta składa się z wielu poziomów wtajemniczenia - najwyższym poziomem jest six sigma szkolenia. Szkolenie (kliknij link lean six sigma szkolenie) to jest przeznaczone dla liderów zespołu.Studia podyplomowe z zakresu wyżej wymienionych sztuk zestawiać winny elementy klasycznych studiów - to znaczy powinny zawierać wykłady jak też ćwiczenia wraz z nauką poprzez praktykę - a więc naukę teoretyczną uzupełniać powinny przeróżnego typu warsztaty i gry symulacyjne. Wskazane są dodatkowo przedsięwzięcia optymalizacyjne w praktyce - a więc wizyty w przedsiębiorstwach. Odbiorcami szkolenia Six Sigma są: personel zarządzający biznesami czy wytwórczością, specjaliści ds. wprowadzania zmian, konsultanci, absolwenci studiów lic/inż/mgr. Autor

Szkolenie dla firmy
Author: Wheeler Cowperthwaite
Source: http://www.flickr.com
Celem takich studiów jest podanie kompleksowej wiedzy, jak też budowanie postaw jak też umiejętności przydatnych w powszedniej pracy. Plan studiów mieści z reguły bloki tematyczne związane z popularnymi koncepcjami zarządzania: lean manufacturing szkolenie a także Six Sigma szkolenia.

Studia adresowane są do osób, które pragną nie tylko poznać ogół problemów związanych z kierunkiem studiów na etapie teorii, lecz także - przez rozbudowane treningi warsztatowe a także symulacyjne gry a także wizyty w zakładach fabrycznych - w praktyce spożytkować posiadaną wiedzę. Finalnie absolwenci otrzymują stosowne certyfikaty poświadczające sfinalizowanie szkolenia Six Sigma.