Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Sektor paliwowy to nie wyłącznie benzyna i gaz, to o wiele więcej

Wielu ludzi po zasłyszeniu zwrotu „branża paliwowa” sprowadza to określenie do zaledwie kilku skojarzeń słownych, takich jak: ropa, benzyna, gaz, stacje paliw. Oczywiście jest w tym wiele prawdy ale nie cała. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że to tylko wierzchołek ogromnej góry lodowej, której większość jest skryta przed oczami obserwatorów. Istotnie tak właśnie jest w kwestii tematyki paliw. Zwykły człowiek nie ma nawet pojęcia jak wielkim arsenałem dysponują sklepy zajmujące się handlem asortymentem z tej branży.
Dystrybutor, paliwo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Po pierwsze należy odróżnić asortyment dla klientów instytucjonalnych od tego przeznaczonego dla klientów indywidualnych.

Zachwyca Cię tego rodzaju tematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info pokrewnych artykułów, gdyż one zapewne też są warte Twojego zainteresowania.

Przedsiębiorstwa z reguły interesują się bardziej skomplikowanym i zaawansowanym, a przez to kosztowniejszym sprzętem. Chodzi tu na przykład o wyposażenie stacji paliw, od podziemnych zbiorników na benzynę, poprzez myjnie po dystrybutory paliw. Zainteresowanie takim asortymentem wyrażają w głównej mierze sieciówki trudniące się hurtową sprzedażą paliw oraz duże zakłady przemysłowe, transportowe czy wielkie gospodarstwa agrarne, które wolą własnym sumptem zorganizować sobie sprawę dystrybucji oraz nawet wytwarzania własnego biopaliwa na potrzeby działalności operacyjnej. Zobacz tu: .
Tanki
Author: HM Revenue & Customs
Source: http://www.flickr.com
Na drugim biegunie jest oferta ukierunkowana do konsumenta indywidualnego, często będącego właścicielem jednego lub kilku pojazdów. Potrzeby takich klientów są zupełnie inne od popytu tamtych wielkich graczy. W tym wypadku oferta zawiera produkty i akcesoria potrzebne do codziennego użytkowania auta. Są to na przykład wszelkiego rodzaju filtry (dowiedz się więcej) paliwowe, karnisty, oleje itp.. Tego rodzaju produkty oferowane są samochodziarzom na stacjach benzynowych rozsianych na obszarze całego kraju.