Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie marnować czasu w urzędowych kolejkach?

Obliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom sprawia sporo kłopotu. Mając to na względzie, postanowiliśmy opracować wygodny w zastosowaniu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Pitax.pl - rozliczenie PIT online
Dzięki nam właściwe uzupełnienie oświadczenia podatkowego nie będzie już kłopotem, a konieczność składania poprawek odejdzie na zawsze w zapomnienie. Zachęcamy Państwa do poświęcenia paru minut swego czasu na zapoznanie się z funkcjonowaniem programu i uzupełnienie oświadczenia - Sprawdź, co zrobić, by uniknąć kolejek w kwietniu!.

Rodzaj działania programu jest wyjątkowo łatwy i pozwala na wielokrotne wypełnienie oświadczenia oraz przeróbkę wypełnionych już poszczególnych pól. Jeżeli w trakcie wypełniania pojawiły się błędy, program powiadomi o tym Państwa bezzwłocznie, zapobiegając tym samym stworzenie gotowego formularza.Zasiadając do wypełniania trzeba wybrać rodzaj zeznania podatkowego (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub inny), następnie wprowadzić do niej swoje dane jak również informacje o wysokości dochodu i jego źródłach, oznaczyć przypadające zniżki spośród zaoferowanych oraz zdecydować o ofiarowaniu jednego procenta podatku na rzecz wybranej organizacji.

Skończony formularz można wydrukować i przesłać pocztą albo złożyć we właściwym urzędzie w typowy sposób, bądź skorzystać ze strony www - Co to jest PIT (zobacz program rozliczenie pit 2019) 28 i kto musi go wypełniać?.

Równie ciekawy materiał jest przedstawiany tu, zatem sprawdź na witrynie (http://www.workservice.pl/praca/magazyn/warszawa/) i sprawdź, co znajdziesz tutaj. To także powinno być w Twoim guście.

Co istotne, złożenie zeznania podatkowego w postaci elektronicznej nie wymaga od Państwa posiadania podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, a wszystkie podane w elektronicznej deklaracji podatkowej dane są w pełni bezpieczne.