Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Rozliczenie fiskalne w 2015 roku - co wypada o tym wiedzieć

Razem z nadchodzącym końcem roku, każdy posiadacz firmy, jak i jednostka fizyczna, musi się rozliczyć z Urzędem Skarbowym. Przyszłoroczne rozliczenie nie będzie inne, niż w latach zeszłych, jako że nie zostały wprowadzone żadne nowatorskie adnotacje w tej kwestii. Nie doszły żadne nowe zniżki podatkowe, które zezwalają na odpisanie od podatku dochodowego pewnych rzeczy.

Wyjątkowa zmiana jest w materii zniżki prorodzinnej. W przypadku rodzin wielodzietnych, posiadającym minimum troje dzieci, będzie sposobność odliczania większych kwot, niż miało to miejsce w latach uprzednich. Jednakże zniżka ta nie będzie dotyczyła wszystkich osób, powinno się wskutek tego się zapoznać dogłębnie z tym problemem.

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Żeby złożyć oświadczenie o dochodach w Urzędzie Skarbowym, należy wypełnić Pit 2015. W zależności od tego jaką postać działalności się wiedzie, czy ma się status osoby fizycznej lub ustawodawczej, taki też formularz należy wypełnić.

Czyżby artykuły zaprezentowane na danej stronie (http://lubin-adwokat.pl/) całkowicie Cię uszczęśliwiły? Mamy nadzieję, że tak. Jednak, jeżeli pragniesz więcej, to wejdź tu.

Nowiną w tym roku, jest stan wypełniania tego formularza. Będzie można zapełnić i przesłać gotowy formularz poprzez specjalną platformę w Internecie. Będzie to znacznym uproszczeniem dla każdego, ominie nas przymus wystawania w długich kolejkach, nanoszenia poprawek, wracania do Urzędu Skarbowego. Platformę tę udostępni Ministerstwo Finansów, jednak w portalu będzie póki co możność składania tylko zeznania na druku Pit 37, co nie dla każdego będzie celowe. aby móc wypełnić blankiet na stronce portalu, konieczne będzie zarejestrowanie się na nim, z użyciem pewnego podpisu elektronicznego. Dowiedz się szczegółów: rozliczenie roczne PIT2016

Deklarację skarbową jak każdego roku, trzeba oddać w terminie. Określony jest sprecyzowany przedział czasu, w którym powinno się posłać deklarację. Inaczej można się narazić na kary grzywny. W przyszłym roku zostanie również poszerzony wykaz zwolnień od płacenia podatku dochodowego. Powinno się więc go wyraźnie prześledzić, żeby mieć pewność, że stosowne informacje lokuje się w deklaracji. Wypełnienie deklaracji nie będzie pochłaniać zbyt dużo czasu, będzie bezproblemowe i prędkie, dzięki nowoczesnym technikom.