Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Propozycja na działalność - budowa hal produkcyjnych pod najem

O ile poszukujesz pomysłu na biznes, pragniesz ulokować pieniądze w ciekawy sposób oraz obawiasz się ryzyka - ten artykuł na pewno powstał dla Ciebie. Napisałem go z myślą o osobach, które dysponując odpowiednimi środkami szukają pomysłu na inwestycje ze znaczną stopą zwrotu, bezpiecznego a także przetestowanego w innych krajach UE. Mam dla nich pomysł - pobudowanie hali produkcyjnej pod najem.
hala produkcyjna
Author: Schüco
Source: Schüco
Po wejściu Naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej nasze granice zostały otwarte dla zachodnich przedsiębiorców. Bardzo wielu z nich zdecydowało przenieść swe zakłady produkcyjne do naszej ojczyzny.

Firmy te działają na regule wynajmowania magazynów, hal produkcyjnych. Poszukują lokali o dużych powierzchniach, częstokroć z zapleczem biurowym itp. Lokata w hale przemysłowe może być więc strzałem w dychę (więcej o budowie hal przemysłowych). W Polsce powstają całe strefy ekonomiczno-handlowe lub też ściśle przemysłowe. Posiadanie gruntu w otoczeniu rozwijających się biznesmenów zagwarantuje nam nie tylko stałych dzierżawców, lecz też efektywne wykorzystanie działek.

Badania pokazują, iż zainteresowanie tego typu usługami jest bardzo duże i stale wzrasta. Nie potrzeba dużo, aby stać się konkurencyjnym na owym rynku. Dobrze jest jednakże zadbać o główne funkcjonalności konkretnej hali przemysłowej jak też infrastrukturę parceli - bliskość do drogi, podłączenia wodne itp.Ile kosztuje ustawienie hali na najem? Koszta są oczywiście zróżnicowane, a warunkiem ostatecznym jest oczywiście wielkość danej hali (więcej o budowie hal magazynowych).

Odwiedź naszą kolejną witrynę. Tam znajdują się interesujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeżeli posty się spodobają.

Od jej metrażu bowiem, w połączeniu z lokalizacją i zasadniczymi funkcjonalnościami zależy ostateczny koszt budowy. Wygląd samego wykonania ma mniejsze znaczenie, jednak użycie dobrych tworzyw a także troska o detale będą dodatkowymi walorami za dzierżawą akurat naszego obiektu.

hala
Author: Nicholas Eckhart
Source: http://www.flickr.com
Ocenia się, iż koszta wybudowania hali o wymiarach 15 m x 30 m x 4 m, z blaszanym pokryciem dachowym waha się od 260 do 340 tysięcy złotych (zobacz ceny stalowych hal). Kalkulując, iż średni koszt wynajmu takiego obiektu wynosi około 8 tys.

Niezwykle nam miło, że poświęciłeś swój czas, żeby przejrzeć ten wpis. Jeśli czujesz ochotę na inne, to kliknij link pomoc pit i przejdź do kolejnej strony.

zł, koszty zainwestowanego kapitału zwrócą się po blisko 3 latach.

Posiadacze mniejszych hal przemysłowych mogą mieć nadzieję na czynsz na poziomie kilku tys. złotych.