Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Pożyteczny artykuł opisujący ważkie zagadnienia - certyfikat ISO 9001, certyfikat ohsas 18001 oraz deklaracja zgodności CE

W tym artykule zajmiemy się trzema interesującymi, na pozór nieznacznie skomplikowanymi, lecz także ogromnie istotnymi rzeczami. Powiemy sobie o tym co oznacza termin certyfikat ISO 9001, czym jest certyfikat ohsas 18001 oraz także omówimy sobie kwestię deklaracji zgodności CE.
Z początku wyjaśnijmy sobie pierwszą kwestię. Certyfikat ISO 9001 to jeden z systemów zarządzania jakością, a szczegółowiej mówiąc jest to norma międzynarodowa, jaka wyznacza wymagania jakie koniecznie powinien spełniać system zarządzania jakością.
szkolenie do certyfikacji
Author: The Forests Dialogue
Source: http://www.flickr.com
Norma ta może być naturalnie wykorzystywana przez każde organizacje, instytucje i tak dalej, bez względu na ich model, obszar działania albo również wielkość. Przede wszystkim norma ta obejmuje spełnianie oraz poznanie potrzeb oraz wymagań Klientów. Norma ta jest oczywiście skrupulatnie przedstawiona i wytłumaczona, dzisiaj możemy w niej wyróżnić osiem zasad, które są ukierunkowane na Interesanta. Ciekawie na temat na stronie .

deklaracja zgodności ce:
Certyfikat ohsas 18001 (kliknij, a dowiesz się więcej) to także norma dotycząca zarządzania jakością, a szczegółowiej jest to system zarządzania bezpieczeństwem oraz higieną pracy. Zawiera ona zespół niesłychanie znaczących wymagań, jakie musi realizować dana jednostka w sprawie pozyskania certyfikatu zgodności. Norma ta została ogromnie okazale opisana, bezsprzecznie jednak zawiera niesłychanie ważne i istotne kwestie, takie jak na przykład polityka bezpieczeństwa oraz higieny pracy, rządzenia ryzykiem zawodowym, wymagania prawne czy też badanie wypadków przy pracy. iso (więcej)Deklaracja zgodności CE to pewien dokument wystawiany przez producenta danego artykułu lub wyrobu, jaki jest zapewnieniem, że owy produkt jest słuszny z wymaganiami dyrektyw Unii Europejskiej. Bez wątpliwości nie raz spotykałeś się z tym oznakowaniem na wielu przeróżnych towarach - tak właściwie znaczek ten musi być obecny na każdej rzeczy, która jest produkowana i rozprowadzana w Europie. Jeżeli jakiś produkt nie posiada deklaracji zgodności CE to znaczy, że nie został przyjęty do obrotu na terenie Unii Europejskiej.