Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Oryginalny hotel z kompleksem konferencyjnym w Rzeszowie

Hotel Rzeszów to prestiżowe miejsce, dogodne położenie, stylowa architektura jak i czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów proponuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale też dobre zaplecze konferencyjne. Zapewnia kompleksowe usługi - możliwości zorganizowania szkoleń czy konferencji bez konieczności opuszczania obiektu.
Spotkanie, zebranie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów położony jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej i obwodnicy. Hotel posiada komfortowe połączenie z centrum miasta. Usytuowanie hotelu umożliwia wygodne planowanie dalszych wycieczek turystycznych do Tarnowa, Krakowa lub - zobaczysz tu - Zakopanego. Obiekt zlokalizowany jest wśród zieleni, co zapewnia Gościom indywidualnym, biznesowym czy grupom turystycznym, odpoczynek w spokoju, z dala od ulicznego hałasu, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia miłą, profesjonalną obsługę oraz komfort i domową atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje jedno-dwu-trzy lub cztero osobowe. Pokoje w hotelu są przestronne i widne. Każdy pokój posiada wygodną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do rozmaitych programów, Internet oraz minibarek.

Część pokoi posiada balkoniki i tarasy, z których rozpościera się wspaniały widok na okolicę. Przestronna winda ułatwia przemieszczanie się między piętrami. Hotel ma własny chroniony parking. Recepcja służy pomocą 24 h\dobę. Hotel akceptuje płatności gotówkowe, karty płatnicze jak i przelewy bankowe.

W hotelu znajduje się 5 sal o różnorodnej wielkości - wszystkie w modnej i schludnej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia lub spotkań biznesowych - doczytaj . W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze szkolenia czy kameralne spotkania. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny - niezbędny do przeprowadzenia szkoleń.Konferencja
Author: icannphotos
Source: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to znakomite miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorakie szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i schludna stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste spotkanie lub kongres utrzymane jest zatem w przyjaznej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Łączna powierzchnia pomieszczeń to 600m2, przeznaczona dla 600 osób. Jest możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników konferencji udostępniamy duży hol oraz taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaciągnąć świeżego powietrza.

Powiązany artykuł: