Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Obsługa prawna firm

Rejestracja firmy i zarządzanie nią wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Dotyczy szeregu zadań, które należy wdrożyć, aby organizacja dobrze funkcjonowała. Firmy, prowadzące działalność potrzebują wsparcia wykwalifikowanych prawników, aby mieć pewność, że pod względem prawnym wszelkie procedury przebiegają prawidłowo.
prawo
Author: Troy David Johnston
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które podejmują się prowadzenia działalności gospodarczej nie zawsze posiadają wiedzę prawniczą i ekonomiczną.

Czy masz ochotę może dostać link do www (http://www.workservice.pl/praca/obsluga-klienta/katowice/), gdzie oczekują na Ciebie nowe posty? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz portal.

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga ciągłego zaangażowania, dlatego prawie niemożliwe jest zajmować się bieżącymi sprawami firmy, a jednocześnie ciągle aktualizować swoją wiedzę w zakresie prawa. Z tego powodu warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia kancelarii prawniczych oraz fachowej obsługi księgowej. Obsługa prawna firm obejmuje kompleksowe usługi z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw oraz innych podmiotów. Oprócz obsługi prawnej kancelarie zajmują się również doradztwem. Ich oferta przede wszystkim dotyczy bieżącej i długofalowej obsługi obrotu gospodarczego, tworzenia różnego typu umów handlowych, koordynowania procesu negocjacji umów, zakładania oraz przekształcania przedsiębiorstw.

Prawo autorskie chroni twórców przed nieuczciwym kradzieżą utworu oraz jego rozpowszechnieniem przez osoby trzecie. Zgodnie z ustawą „O prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994r. przedmiotem prawa autorskiego są utwory m.in. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe, plastyczne, muzyczne, wzornictwo przemysłowe. W zakresie usług świadczonych przez profesjonalnych prawników poszkodowany może dochodzić swych praw na drodze sądowej i pozasądowej na wypadek, gdyby utwór został wykorzystany i upowszechniony bez jego zgody. Oferowana przez kancelarię usługa prawna obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty, w których prawo autorskie odgrywa bardzo ważną rolę - instytucji kultury (muzeów, ośrodków kultury, filharmonii, ośrodków dokumentacji).Kancelarie specjalizująca się w prawie autorskim zajmują się dochodzeniem roszczeń z tytułu prawa autorskiego oraz ochrony własności intelektualnej. Doświadczeni adwokaci świadczą usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. W zakresie oferowanych świadczeń jest ochrona prawa autorskiego, w tym ochrona marki i znaków towarowych, oraz nazw handlowych i wzorów przemysłowych. Petenci mogą ponadto korzystać z usług kancelarii prawnej w przypadku zawierania umowy o korzystanie z utworu, ustalania tantiem, dochodzeniu praw w razie nie dotrzymania warunków umów oraz wielu innych. Ponadto adwokaci świadczą pomoc w zakresie prawa reklamy, prawa autora do programów komputerowych, produkcji filmowych i radiowych, ochrony danych w Internecie. Adwokaci zapewnią przedłożenie wymaganych dokumentów, które poświadczą prawo do utworu. Pełne udokumentowanie pozycji prawnej autora zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa ,a także gwarantuje wygraną na wypadek dochodzenia w sądzie swoich praw -