Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

obowiązki podatnika i praca w Irlandii

Jeżeli planujesz rozpocząć robotę w Irlandii, poniższy lapidarny przewodnik bez wątpienia okaże się dla ciebie użyteczny. Przeczytaj więc go starannie i obierz kierunek na sławne Cliffs of Moher i Dublin!

Bezrobocie w Irlandii – w lipcu liczba bezrobotnych w kraju Éire osiągnęła poziom niemalże piętnastu procent, co lokuje go na piątej lokacie w zestawieniu państw Unii Europejskiej. To koszmarna informacja dla przybywających do Dublina za robotą. Wyspa jest męczona przez potężny kryzys i dobrze jest odczekać kilka miesięcy na polepszenie trendu.Gazeta.ie
Source: www.gazeta.ie
Podatki w Irlandii – fiskalnie sprawa układa się dobrze. Obciążenia fiskalne w ojczyźnie Guinessa są stosunkowo małe. Wyspa jest na dziewiątym lokacie raportu swobodnych gospodarczo państw globu. Nasza ojczyzna zajmuje w nim słabiutką sześćdziesiątą czwartą lokatę. To powinno cię nakłonić do prowadzenia firmy w Irlandii.

List motywacyjny po angielsku – to niezbędna rzecz do życiorysu. Jeśli twoje talenty pisarskie są słabe, poproś człowieka obeznanego w angielskim o przetłumaczenie treści. Możesz także namierzyć językoznawcę w Internecie, lecz taka usługa jest nietania.

Medycyna - boisz się, że dogadasz się z doktorami? Sprawa rozwiazana. W Irlandii jest przychodnia - http://hipokrates-olesnica.pl dla emigrantów z Polski Medicus. Pracuje w niej sporo lekarzy przeróżnych obszarów – psycholog, logopeda, stomatolog (zobacz klinika stomatologiczna) itd.. Poznaj witrynę internetową punktu, wpisując w Google frazę „Medicus Dublin”

Praca za granicą to korzystna rzecz, nawet w latach złej koniunktury. Zobacz: poszerzasz swoje talenty lingwistyczne, dorabiasz, nabywasz doświadczenie, znajdujesz nowe znajomości, oswajasz się z nowymi kulturami. Zalecam ci jednak, żebyś poczekał trochę miesięcy na emigrację. Kryzys skończy się i wtedy będzie łatwiej dostać opłacalną robotę albo wystartować z firmą. Obecnie jednak statystyki gospodarcze wyspy nie wyglądają za dobrze.


Author: A.Z.
Source: Gazeta.ie