Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

O kupowaniu domu w Łodzi

Chociaż w zasadzie rynek nieruchomości w Łodzi nie jest tak mocno atrakcyjny jak w przykładowo Krakowie albo Warszawie, to jednakże osobiście kupiłem w tym mieście - kilka miesięcy temu, dwupokojowe lokum. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam sprowadzić się do Łodzi - tak naprawdę nieruchomości w Łodzi są na tyle korzystne finansowo, iż najzwyczajniej opłaca się je zakupić - jako inwestycję.
Moim skromnym zdaniem Łódź będzie ciągle się rozwijała, co będzie powodowało znaczny wzrost zapotrzebowania na nieruchomości. Oczywiście chodzi wyłącznie o takie wspólnoty mieszkaniowe - a kupiłem ratę (zobacz inne wątki tutaj) z rynku wtórnego, które są zlokalizowane w porządnych dzielnicach. Wiadomo, że bardzo często Łódź dla mieszkańców Polski źle się kojarzy: bardzo często ma to swoje uzasadnienie.osiedla
Author: Osiedle z Gwiazdami
Source: Osiedle z Gwiazdami
Jednakowoż na spokojnie trafisz na tę łódzką nieruchomość, która niemalże pod każdym względem sprawi, iż będziesz miał możliwość dobrze zainwestować. Zwłaszcza, że w wielu przypadkach łódzkie nieruchomości są wprost niesamowite. Bardzo odpowiadają mi lokale w urokliwych kamienicach, ostatnio władze miasta robią dużo, aby nareszcie nie straszyły one przechodniów. A nierzadko niestety tak właśnie jest. Miejmy wielką nadzieję, że jedno z większych miast na Starym Kontynencie nareszcie odzyska dawną świetność.
kuchnia
Source: www.morguefile.com
Należy także niejako przypomnieć, iż chcąc zainwestować w łódzkie nieruchomości powinniśmy przygotować się na to, aby wynająć je dla kogoś. Łódź to nadal ogromny ośrodek uniwersytecki, toteż pewnie jacyś studenci się znajdą. Nie ma większego sensu doprowadzać do tego by mieszkanie stało puste, bo jego amortyzacja to i tak relatywnie spory koszt. Trzeba zadbać o to, aby wszelkie czynsze albo wspólnota mieszkaniowa w Łodzi w każdym przypadku były opłacane w terminie. Pragnę zaznaczyć, że zasadniczo opłaty mieszkaniowe w Łodzi nie należą do bardzo wysokich. A przynajmniej w porównaniu z przykładowo naszą stolicą, Sopotem bądź Wrocławiem.przejdź do serwisu Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Kancelaria Adwokatów i Radców prawnychMiej to na uwadze.


Pod koniec chciałbym przestrzec przed tym, aby w żadnym wypadku nie podejmować beznadziejnych decyzji zakupowych. Zatem kupno mieszkania w złej lokalizacji - o takowe w Łodzi łatwo, według mnie jest z góry skazane na sromotną porażkę. Zakładając, że tak czy siak nie mówimy tutaj o mega atrakcyjnej ofercie.