Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Nowości ze świata transportu i logistyki

Zarządzanie łańcuchem dostaw to ważna część działalności firmy. Przedsiębiorstwa, które próbują być liderem na swoim rynku muszą wiedzieć o tym jak dużą przewagę daje sprawna logistyka. Od kilku lat można wychwycić parę tendencji związanych z postępem technologicznym, globalizacją i rosnącymi wymaganiami konsumentów.
autostrada
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jak wielki wpływ na operacje działu logistyki w firmie ma globalizacja informuje zwiększająca się ilość dostawców i odbiorców zagranicznych czy długie łańcuchy dostaw. Znaczenie ma też powiększony i zmienny popyt kupujących na rynkach globalnych hamujący działalność w systemie just-in-time i wymuszających na firmach magazynowanie części wyrobów o najbardziej zmiennym popycie - warte przeczytania.Wraz z rozwojem technologii poza ułatwieniami wynikającymi z wdrażania systemów informacyjnych spostrzec powinno się również ważne zmiany w spedycji. Spedycja musi stać się usługą całościową, świadczącą transport multimodalny z możliwością śledzenia położenia towaru. Przedsiębiorstwa wkraczające na rynki międzynarodowe życzą sobie, aby firma spedycyjna wzięła na siebie organizację transportu wyrobu od punktu A do punktu B a nie tylko częściowy transport danym środkiem transportu - na jego stronie.

Czy posty opublikowane na danej witrynie www (http://myj-car.pl/myjnia-reczna/) całkowicie Cię uszczęśliwiły? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeżeli masz ochotę więcej, to wejdź tu.Wyświetl większą mapę


Author: B.S.
Source: opracowanie własne