Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Normy w krajowych firmach powinny być zawsze przestrzegane!

Firmy w naszym państwie nie mają lekko - no może prócz tych, które tylko eksportują własne towary na zachód: dostają za nie relatywnie duże pieniądze, a jakby nie patrzeć pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie jest wina biznesmenów, no takie mamy na ten moment realia. Może to się będzie szybciej odmieniało, no miejmy taką nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym tekście pisać na temat pensji typowego Kowalskiego. Pomyślmy bardziej w jaki sposób przeciwdziałać wszelkim kłopotom, przykładowo z wciąż relatywnie niedużą wydajnością. Niby co zrobić takiego, aby nareszcie standard polskich firm stał na o wiele bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem naszych firm wcale nie jest tak kiepsko, ale jest dużo rzeczy do poprawienia.
Weźmy chociażby w rachubę przemysł kosmetyczny - norma iso 22716 (​) powinna być wprowadzona w autentycznie każdej firemce świadczącej usługi związane z kosmetykami. Odnośnie tego przedstawiciele tej branży nie mogą
norma 9001: 9001
miewać wątpliwości. Raduje serce jeżeli takowa norma będzie wreszcie w temacie produkcji kosmetyków, ale również ich składowania, o wiele powszechniejsza. Jakby nie patrzeć wyśrubowane normy są podstawą w XXI wieku. Chcielibyśmy konkurować szczególnie z Francuzami. To jasne: francuskie firmy kosmetyczne są najwspanialsze na całym świecie, dekady praktyki, ale należy starać się ścigać liderów!Jakby nie patrzeć normy iso (propozycje) 22716 (czytaj więcej), to nie jest swoisty rodzynek, są stosunkowo trudne do szybkiego wprowadzenia. Bo gdyby było inaczej, pewnie owe normy nie cechowałyby aż tak ogromną estymą. Jeśli coś jest za łatwe, automatycznie jest po pewnym odstępie czasu spauperyzowane. No tak jest, to coś oczywistego.


Jeszcze inna norma, tak samo ważna, a mianowicie norma 9001, także być szczegółowo przeanalizowana przez przedsiębiorców / pracowników wyższego szczebla zajmujących się produkcją. Bo z tymi normami jest tak, że w zasadzie trudno je wprowadzić, lecz kiedy już się to zrobi, zyski będą naprawdę spore. Zatem niech nigdy żaden mądry człowiek w naszym państwie nie sądzi, iż najzupełniej nie warto zastosować tych norm.