Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo udostępnianych danych, które podajemy na różnego rodzaju portalach i stronach internetowych z jakich korzystamy jest bardzo istotne.

Każda strona internetowa ma indywidualny schemat pobierania określonych danych, a także korzystania z nich. Trzeba więc czytać dokumenty zamieszczone w internecie, aby mieć świadomość, że niektóre nasze dane właściciel strony może uzytkować tzn. udostępniać je innym podmiotom.


strona internetowa
Author: Victor van Werkhooven
Source: http://www.flickr.com
Polityka prywatności to rodzaj dokumentu który powinna posiadac każda strona internetowa. Jej treść to najczęściej, jak powyżej napisano: rodzaj danych, jakie każdy użytkownik musi udostępnić w trakcie rejestracji na danym portalu, wiadomości opisujące o sposobie wykorzystywania owych informacji poprzez właścicieli strony, drodze kontaktowania się z administratorem oraz sposobie edycji w naszych danych osobowych. Polityka prywatności nakreśla także sposób zabezpieczeń chroniących nasze dane (jeszcze więcej) (sprawdź także towarowego).

Warto więc analizować informacje zawarte w dokumencie, którym jest polityka prywatności. Większość ludzi ma świadomość, iż niezapoznanie się z regulaminem strony i polityką prywatności ma możliwośc zakończyć się użytkowaniem danych osobowych w sposób niepowołany. Sporo firm wykorzystuje takie dane, które często wykorzystywane są między innymi w badaniach oraz kampaniach marketingowych. Należy zatem zawsze poświęcić kilka minut by zapoznać się z regulacjami, które udostępniane są na stronach internetowych. Szczególnie gdy mamy zamiar udostępniać dużą liczbę informacji.

Nie możemy mysleć schematycznie – wiele właścicieli stron bowiem chroni dane swych użytkowników. Polityki prywatności ma na celu spowodować, że użytkownik będzie z zaufaniem korzystając z dane (klikaj-wciśnij na link to łącze)j strony. Nasze dane bowiem chroni prawo. Dokument ten to potwierdzenie, że strona w profesjonalny sposób traktuje element ochrony danych osobowych odwiedzających. Strona internetowa, jeśli może poszczycić się zaufaniem potencjalnych użytkowników ma opcję posiadania dużej liczby użytkowników.

Masz witrynęstronę, czytaj więcej informacji na: