Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Na naszych drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków - ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po Polsce porusza się spora liczba aut. Pewny procent kierowców jeździ brawurowo. Są też tacy, którzy prowadzą pojazd będąc pod wpływem.


mieszkanie od dewelopera
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com


I w końcu jakość naszych ulic pozostawia wiele do życzenia.sprawdź link adwokat warszawa rozwód adwokat warszawa rozwódNietrudno o wypadek, gdy weźmie się pod uwagę te wszystkie czynniki.


Niejednokrotnie ofiary wypadku pragną prędko zapomnieć o szoku związanym z tym katastrofalnym wydarzeniem. Jeśli zostaliśmy ofiarą wypadku i przyszło nam długie dni przeleżeć w szpitalu, a po tym jeszcze kolejne miesiące na rehabilitacji, to najczęściej najnormalniej w świecie nie mamy już energii, żeby iść do adwokata i walczyć o rekompensatę finansową. Często też nie dowierzamy, że uda nam się coś otrzymać. Obawiamy się też kosztów całego procesowania się. Zupełnie niepotrzebnie. W Polsce już od pewnego czasu funkcjonują spółki, które mogą całkowicie zatroszczyć się o nas w tej sytuacji. Mało osób wie, że suma wypłacana z reguły przez ubezpieczyciela jest szalenie zaniżona. Jeżeli zajmiemy się taką sprawą albo przekażemy ją wyspecjalizowanej firmie, to będziemy mogli uzyskać finansowe zadośćuczynienie za poniesione straty. Będziemy mogli żądać zwrotu wszystkich kosztów poniesionych podczas pobytu w szpITalu oraz na rehabilitację.
Jeżeli uszczerbek na zdrowiu będzie duży i przykładowo nie bylibyśmy w stanie po wypadku powrócić do pracy, to mamy prawo (gorąco polecam - kancelaria adwokacka łukasza sołtysa) się wtedy również ubiegać o rentę. Zatem jeśli mieliśmy wypadek samochodowy odszkodowanie z polisy sprawcy po prostu nam się należy.