Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Masz małe szanse wyjść na prostą? Możesz zdecydować się na konsolidację

Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty. Z coraz większą śmiałością decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo nie pokrywają je nasze comiesięczne dochody, nietrudno wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
karta kredytowa Visa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Korzystając z tej propozycji banku, mamy zapewnione nawet parokrotne obniżenie miesięcznej raty. Co więcej, nie musimy wtedy pamiętać o różnych terminach terminach i sumach spłaty zaciągniętych kredytów. Pożyczki konsolidacyjne mogą pochodzić z różnych banków. Istnieje też możliwość ich przewalutowania. Istnieją dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: hipoteczny i gotówkowy. Pierwszy jak sama nazwa wskazuje, wiąże się z zabezpieczeniem hipotecznym, ale przyznawany jest na dłuższy okres z mniejszym oprocentowaniem na wyższe sumy. Kredyt gotówkowy możemy otrzymać na mniejszą sumę i na nieco gorszych warunkach, jeśli chodzi o odsetki. Bank jednak w tym wypadku nie wymaga zabezpieczenia.

podpisanie dokumentów o kredyt
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Kredyt konsolidacyjny spłacamy w jednym banku, dlatego przy terminowej spłacie okażemy się solidnym klientem.

Równie zajmujący post prezentowany jest tutaj, więc odszukaj stronę (https://bankrumia.pl/) i zobacz, jakie informacje tam przeczytasz. One również Cię zainteresują.

Warto także zastanowić się czy i jak wielkie oszczędności przyniesie nam konsolidacja kredytów. Niestety, razem z wydłużeniem okresu spłaty, wzrasta suma odsetek do spłacenia. Dlatego mimo, iż spłacamy niższe raty, to koszt kredytu jest wyższy, niż standardowych kredytach. Lecz nie zapominajmy, iż dla osób które nie radzą sobie ze spłatą rat, cały czas jest to korzystna oferta. Jeśli chodzi o rozliczenie transakcji, obowiązek ten oczywiście spoczywa na placówce w której bierzemy kredyt (polecamy warunki otrzymania kredytu hipotecznego) konsolidacyjny.

Przed podpisaniem umowy z bankiem powinniśmy rozważyć finansowe możliwości i być świadomym przyszłych zobowiązań. Czy jesteśmy gotowi na spłatę pożyczek przez dekady? Czy wzbudzają w nas obaw dodatkowe koszty? Jeżeli jednak ma to nam pomóc uregulować wysoko oprocentowane zadłużenia, a pojedyncza rata nie przekroczy sumy pozostałych kredytów - konsolidacja jest korzystnym rozwiązaniem.