Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Masz budynek lub teren w dobrym miejscu? Wykorzystaj to, by zarabiać więcej

Reklama jest dźwignią handlu, a co za tym idzie, trudno bez niej prowadzić jakąkolwiek działalność inwestycyjną. Ale reklama to nie jedynie krótkie filmy w telewizji czy fotografie w prasie i w sieci. Formą skutecznej reklamy okazuje się również bilbord postawiony obok ruchliwej drogi. Jeśli zatem ma się budynek albo działkę w tak dobrej lokalizacji, można wykorzystać to, by sobie trochę dorobić.
Duża reklama - kolosalna skuteczność

coca cola reklama na budynku
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Reklama na budynkach może być niezwykle efektywna, szczególnie jeżeli obiekt zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu. Przez atrakcyjne miejsce w tym wypadku rozumie się lokalizację, gdzie każdego dnia pojawia się wielka liczba osób. Właśnie za tego typu lokalizacje przyjmuje się działki oraz budynki położone wzdłuż ruchliwych szos adwokatem (zobacz odsyłam do tego serwisu) autostrad, ale też w centrum miejscowości, przy dworcach i podobnych miejscach, które przyciągają ludzi. Im więcej osób ma szansę zauważyć reklamę lub bilbord, tym znaczniejsza szansa, że przyniesie ona swój zamiar i skusi przyszłych klientów do skorzystania z usług lub kupna towaru firmy.

Jak wyszukać zainteresowanych zamieszczeniem reklamy?

reklama na białym budynku
Author: khair mispan
Source: http://www.flickr.com
W wielu sytuacjach to właściciele firm lub osoby odpowiadające za sprawy promocyjne w ich zakładach szukają optymalnych miejsc pod reklamę. Jeżeli zatem położenie budynku prezentuje się naprawdę zachęcająco, bez wątpienia komuś wpadnie w oko. Oczywiście można sobie pomóc, zamieszczając na budynku informację o gotowości wynajęcia tego miejsca pod reklamę albo zamieszczając ofertę w internecie czy czasopiśmie - przeczytaj też o oznakowaniu obiektów. Z pewnością zjawi się ktoś, kto zechce skorzystać z tak dobrego miejsca. Zanim zawrze się jakąkolwiek umowę, należy zorientować się, jakie stawki obowiązują przy tego typu usługach.


Wszystko powinno przebiegać w mocy prawa

Warto wspomnieć, że reklama na budynku wymaga pozwolenia, zwłaszcza jeżeli jest ona wielka. Zanim więc coś się zainstaluje na swoim budynku albo działce, powinno się odwiedzić urząd miasta albo gminy oraz poprosić o konieczne informacje, by nie narazić się na demontaż reklamy wzory (polecamy przeczytaj więcej tutaj) mandat. Jeżeli wymagane będzie pozwolenie, trzeba będzie złożyć odpowiednie podanie oraz czekać na odpowiedź władz.Może Cię też zainteresować -