Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Leasing dla firm

Właściciele firm, by by zwiększyć dochodowość firmy powinni się przemieszczać, najlepiej samochodem.
Jednak nie wszystkich młodych biznesmenów stać na zakup auta ze środków własnych (szczególnie właścicieli firm z krótkim stażem). Co wtedy? Pozostaje im usługa leasingowa lub kredyt.

Na czym polega ich działanie i jakie mają zalety? Leasing samochodu opiera się na tym, iż właściciel firmy, który dzierżawi samochód, wynajmuje go osobie prowadzącej działalność gospodarczą. Wynika z tego, że nie kupujemy auta, a w zasadzie „wypożyczamy”. Jest to równoznaczne z tym, iż to nie na kliencie ciąży obowiązek rejestracji, ubezpieczenia itp. Co ważne, po wygaśnięciu umowy leasingowej mamy prawo nabyć auto, lub wynająć następne. Jakie przedmioty można nabyć w formie leasinglub (kontynuuj)Głównie środki transportu, specjalistyczne maszyny i urządzenia.
pieniądze w gotówce
Author: Håkan Dahlström
Source: http://www.flickr.com
Zasady udzielenia kredytu opierają się na innych zasadach. Jeżeli chcemy zmienić samochód, sami musimy zająć się sprzedażą starego. Również obsługę techniczną oraz ubezpieczenie powinniśmy zorganizować we własnym zakresie. Dodatkowo, przy kredycie samochodowym procedura jest znacznie bardziej skomplikowana, z kolei leasing odbierany jest jako bardziej przychylny ze względu na korzyści podatkowe a także mniejsze formalności. Jeżeli orientacyjnie mamy zamiar się dowiedzieć, jakie będzie miesięczne obciążenie spłatą rat leasingowych, ułatwi nam to kalkulator leasingowy. Jego postać jest prosta, a funkcjonowanie szczególnie przydatne. Takie narzędzia zapewniają nam wszelkiego rodzaju serwisy, które dostarczają młodym właścicielom firm szereg informacji niezbędnych do prowadzenia firmy. Najnowsze informacje z rynku, praktyczne kalkulatory np. kalkulator odsetek podatkowych (więcej) lub kalkulator odsetek ustawowych, informacje na temat kredytów. To włlub (więcej w tym serwisie)nie dzięki takim usprawniającym pracę innowacyjnym rozwiązaniom, posiadanie firmy jest znacznie łatwiejsze.Po podaniu wymaganych informacji w kalkulatorze leasingowym, powinniśmy jedynie uruchomić przeliczenie, a naszym oczom ukaże grupa propozycji z wielu firm leasing. Warto pamiętać, iż zwykle są to oferty do negocjacji.
Autor