Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Kto się kształci, ten idzie do przodu. Kto się kształci rozwija się i staje się jeszcze bardziej profesjonalnym fachowcem

Kto się nie szkoli obecnie, ten zostaje w tyle. Kto nie potrafi wyciągnąć wniosków ze swojego postępowania, ten nie ma co marzyć, iż kiedyś coś się zmieni, a wyniki tak zwyczajnie przyjdą same. Te dwa obszary – szkolenie i wyciąganie wniosków z własnego postępowania są niezwykle ważne. Budują nas jako osoby kompetentne, wiedzące czego chcą, świadome swoich celów i następnych wyzwań. Właśnie tacy ludzie też odnoszą największe sukcesy.


zarządzanie czasem
Jak wyszukać najbardziej korzystne szkolenia, które są w stanie nam w tym pomóc? Odpowiedź wydaje się nieskomplikowana: Internet. To tam jest cała baza szkoleń, mniej i bardziej zaawansowanych, dla sprzedawców, dla menedżerów, trenerów czy organizatorów. Na pewno popularne są zarządzanie czasem szkolenie czy z auditu wewnętrznego . Nie ma kłopotu, żeby poszukiwać szkoleń w skali całego kraju, gdyż to co zdaje się odległe (przykładowo mieszkamy w Białymstoku, a szkolenie jest we Wrocławiu) czasami się bardziej opłaca ze względu na cenę.


Jeśli natomiast nie preferujesz za bardzo podróżować to i to nie stanowi utrudnienia, gdyż przecież w Twojej okolicy jest na pewno bardzo dużo różnych szkoleń, na które zdecydowanie warto się udać. Na takich szkoleniach poznasz ludzi podobnych do Ciebie, zobaczysz, iż Twoje kłopoty z danym zagadnieniem wcale nie są takie tragiczne na jakie mogą wyglądać, iż to właściwie zwyczajne sprawy, jakie dotyczą wielu osób z Twojej branży. To istotnie jest następny plus takich szkoleń, nie dość, iż czegoś pomocnego się uczymy to dodatkowo odnajdujemy swoje miejsce wśród ludzi o podobnych kompetencjach, dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiać wiele wątpliwości, jakie nas trapią, a do tego podyskutować na branżowe tematy.


Z innej strony, takie szkolenia oferują też feedback, czyli zwrotną informację na temat naszych kompetencji. Czasem niezbędne jest zobaczyć, w jakim miejscu jesteśmy, jak dużo powinniśmy nadrobić, co jeszcze polepszyć, którą umiejętność, żeby była jeszcze lepsza. Często bowiem nie wiemy, w jakim momencie się znajdujemy, tymczasem tego typu szkolenie, to wspaniały sposób na porównanie się z innymi. Nie rywalizacja, a spokojna merytoryczna analiza własnych kompetencji i zdolności.