Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Konto w wirtualnym świecie - krótka charakterystyka i dobre porady

W dzisiejszym świecie bez Internetu nie da się żyć. Zrozumiała to też branża bankowa i przeniosła swoje usługi również do Internetu. Możemy naturalnie posiadać konto w zwykłym banku i odpowiednik tego konta przez Internet. Dlatego też wirtualne konto nikogo już nie dziwi. Możemy nie tylko samemu stworzyć sobie konto przez Internet, ale można nawet w kilkanaście minut wziąć pożyczkę przez Internet, wszystko dzięki Internetowi stało się o wiele łatwiejsze. Nie musimy już ruszać się z mieszkania, żeby dokonać opłat za faktury wystarczy, że wejdziemy na naszym koncie przez Internet.
przy bankomacie
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Nie musimy już czekać w kolejce starczy parę kliknięć i już zapłaciliśmy fakturę za prąd, czy ogrzewanie. Internetowe konto bankowe to możliwość stałego sprawdzania stanu naszego konta. Nie trzeba już iść do banku i pytać o ilość dostępnych środków na koncie. Poza tym możemy zrezygnować z otrzymywania co miesiąc listów z zestawieniem transakcji, możemy wybrać otrzymywanie takiego zestawienia na maila.

Jeżeli masz zamiar być na bieżąco w tym zagadnieniu, to przyda Ci się najnowsza wiadomość. Wyszukasz ją pod zaznaczonym tutaj linkiem. A jeżeli będziesz posiadał wątpliwości, szybko na nie zareagujemy!

Jeśli w każdej chwili możemy sprawdzić stan konta, to możemy też wydrukować sobie z konta historię operacji z poprzedniego miesiąca bez najmniejszego problemu.

POWIERZ MI SWOJE ratę (zobacz www.smartvest.pl)

Banki pozwalają nam wiele różnego typu transakcji możemy dla przykładu przechowywać środki na koncie, które pomnaża nasze zyski, ale można również umieścić pieniądze na koncie dla kogoś. Jednak dana osoba, może podjąć wpłacone środki z danego rachunku tylko kiedy spełni określonych warunków, mowa wtedy o rachunek powierniczy. Taki rachunek to swoistego rodzaju umowa między człowiekiem/firmą powierzającą pieniądze a przedstawicielem banku, który jest zobowiązany do wypłacenia pieniędzy dopiero, gdy osoba, której pieniądze mają zostać przekazane spełni postawione warunki. Jest sporo przypadków, które wymuszają stworzenie rachunku powierniczego.

Taka transakcja pozwala na zabezpieczenie środków, to najlepsze rozwiązanie, kiedy żadna ze stron nie ma pewności, co do ludzi, z którą chce robić na przykład jakiś biznes. Różne banki oferują tego typu usługę jak rachunek powierniczy wystarczy zapytać o ofertę z nim związaną przedstawiciela danego placówki bankowej. Chociaż znajdą się osoby, które powiedzą, że to podwójna robota, jednak zdecydowanie warto dmuchać na zimne. W chwili, gdy nasz partner w interesach nie wywiąże się z umowy my na pewno nie stracimy kasy, a jeśli chodzi o duże sumy, to warto być przezornym niż liczyć na czyjąś dobrą wolę.