Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Konto w banku – a czy to się opłaca?

Cóż, lokowanie pieniędzy pod poduszką to wciąż zakres działań starszego pokolenia. Przejawiającego zniechęcenie na wizyty w banku i posługiwanie się bankomatem - sądząc, iż sobie nie poradzą z jego obsługą.
polski banknot
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Spośród osób "nieubankowionych", czyli niekorzystających z ofert banków, najliczniejszą grupą są właśnie seniorzy.

Zapewne zainteresuje Cię ta oryginalna publikacja na przedstawiany wątek, zatem nie czekaj - kliknij tu i przeczytaj więcej na ten temat.

Cały czas spora ich część woli dostawać emeryturę bezpośrednio od listonosza niż na konto, chociaż korzystanie z usług banku mogłoby być tańsze i bezpieczniejsze. Zwłaszcza, że wiek nie musi być przeszkodą w korzystaniu z konta bankowego. Konto dla seniora to oferta dedykowana właśnie osobom zaawansowanym wiekowo, zaś banki powołując ją, wsłuchują się w oczekiwania tej grupy osób.

Młodszym ludziom ciężko przychodzi funkcjonowanie bez kart płatniczych, kredytowych, czy też bez wykonywania transakcji finansowych przez Internet.

Jeśli chcesz zbadać prezentowaną tematykę dokładniej, wejdź na ten link, gdyż odnajdziesz więcej porad w witrynie (https://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/doradztwo-gospodarcze-warszawa), którą Ci proponujemy.

Zdają sobie sprawę, że bankowość elektroniczna zdecydowanie ułatwia życie, dbając jednocześnie o cenny czas.Korzyści i plusów, jakie daje nam posiadanie kart nie trzeba wymieniać. W pierwszej kolejności - zapewniają bezpieczeństwo finansów, które bez obaw spoczywają sobie na koncie bankowym nie tracąc na wartości, ponieważ najczęściej jest to konto oszczędnościowe z oprocentowaniem, co jest jednoznaczne z tym, iż nasze pieniądze „pracują” na siebie. Posiadając środki na koncie, które możemy kontrolować drogą internetową możemy bardziej efektywnie kontrolować poziom naszych wydatków, wykonać szybki przelew a także coraz częstsze regulowanie rachunków bez pobierania prowizji. Oczekiwanie w długich kolejkach do okienek pocztowych z każdym dniem coraz bardziej odchodzi w zapomnienie, niemniej jednak cieszy się nieustającą popularnością wśród starszych pokoleń.

Na pytanie "w jakim banku założyć rachunek bankowy?" nie ma klarownej odpowiedzi. Wybór powinien być uzależniony od wielu czynników. Najbardziej istotne jest oprocentowanie konta. Poza tym należy pomyśleć racjonalnie i zapytać o liczbę bankomatów w miejscowości, którą zamieszkujemy oraz odległość do najbliższej placówki banku. Posiadanie konta w banku oraz karty płatniczej już dawno przestało być wygodą, a stało się koniecznością.