Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

kiedy iść do lekarza medycyny pracy?

Kończysz studia wyższą, szukasz zatrudnienia, lecz jej nie znajdujesz. Ilu z nas może się podpisać pod tym opisem? Zapewne dużo i na pewno wielu z nas, owszem, pokończyło studia, lecz poza poszukiwaniem nie odnalazło wyśnionej pracy. Niestety, taki jest los wielu młodych ludzi, jest to niejako znak dzisiejszych czasów. Jakie znamy czynniki tego typu stanu?
Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Source: Rankinglekarzy.pl
Wiadomo, kryzys uczynił swoje, chociaż Polska tak silnie nie ucierpiała, jak inne kraje. Spośród czynników, jakie uratowały nas przed najgorszym wymieniano porządny system bankowy i brak waluty euro.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, przeczytaj inne informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam jak zabezpieczyć folder hasłem, odnajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Faktycznie coś w tym jest, pozostałe kraje, w których wdrożono euro odczuły kryzys boleśniej, miały także utrudnienia przez swój system bankowy za silnie powiązany z bankami amerykańskimi.każdą rzecz jednak na kryzys zwalić można. Drugim czynnikiem problemów na rynku pracy jest wszechobecna moda na studia. Moda, bo kiedy na początku lat 90. zaczęły powstawać prywatne uczelnie wyższe to każdy zamarzył, że pójdzie na studia. to nastapiło, lecz dzisiaj rynek jest niesprawny, ponieważ z jednej strony nie można wynagrodzić wszystkich ludzi z wyższym wykształceniem, a z drugiej strony kierunki studiów, z których zdobyliśmy wyższe wykształcenie są często nieprzystosowane do rzeczywistości. obecnie taki biedny student, który z małopolskiej wsi urwał się na studia do Krakowa, nastepnie ją ukończył i nie zdobył zatrudnienia, musi powrócić do domu. Smutne, lecz życiowe.

Co jeszcze jest problemem? No niestety, wygodnictwo studentów. Zamiast na studiach poczynić coś rozsądnego, pójść na praktykę, zdobyć certyfikat, zapisać się do szkoły językowej wielu z nich myślało, że studia i młodość dają wymierne rezultaty. Tak to niestety się nie odbywa. I spisuję to, jako tego typu właśnie wygodny student…

miej na uwadze jednak, że mimo tych niedogodności nadejdzie taki dzień, ze w końcu, po wielu miesiącach nieustannego poszukiwania zatrudnienia trafi się szczęśliwy los. I nieważne niewłaściwe studia, próżniactwo czy kryzys gospodarczy. Teraz nagle wszystko pójdzie prościej. Dostaniesz tylko skierowanie do lekarza medycyny pracy, który zatwierdzi twoją gotowość do pracy, a potem już z górki. Ale wiadomo, pierwsze stresy w pracy zabolą, ale nauczą cię więcej niż całe studia (http://www.andragog.edu.pl) (lekarz medycyny pracy z krakowa).