Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli nasza spółka sprzedaje jakieś produkty do Rosji, to na pewno wie, że obowiązują tam inne certyfikaty potwierdzające jakość produktu

Ci, którzy eksportują swoje produkty do Rosji lub krajów zrzeszonych w WNP (Wspólnota Niepodległych Państwa - jednoczy niemal wszystkie kraje byłego Związku Radzieckiego) wiedzą czym są rosyjskie normy jakości.


certyfikat higieniczny
Author: TopRank Online Marketing
Source: http://www.flickr.com


Żeby coś mogło być wprowadzone na ich rynek, potrzebuje takiego dokumentu.
GOST Certificate jest niezbędny wszelkim spółką, które mają zamiar handlować z Rosją. Standardy te wywodzą się jeszcze z okresu Związku Radzieckiego i uległy małej zmianie, także ogólnie rzecz ujmując - działają do dziś. Sądzi się, że poniekąd są podobne do zachodnich norm ISO. Mamy szansę więc zetknąć się z przedziwnymi hybrydami w stylu GOST ISO 9001. http://certificator.eu/en/Certification/GOST-R.html


Obecnie istnieją specjalne przedsiębiorstwa, które pomogą nam uzyskać certyfikat higieniczny (więcej o certyfikacie higienicznym) na terytorium Rosji. Dzięki zleceniu tego zadania na fachowców, zaoszczędzimy czas oraz nie zakopiemy się na długie miesiące w dokumentach. A jak wszyscy słyszeliśmy, w Federacji Rosyjskiej biurokracja jest przytłaczająca i wszyscy pracownicy urzędów uwielbiają ogromne ilości papierów. Gdy uda nam się już uzyskać odpowiednie certyfikaty, to rynek rosyjski stoi przed nami otworem. Jest to ogromny rynek zbytu z dużymi możliwościami, z tego powodu trzeba kierować tam swój wzrok oraz zainteresowanie, jeśli jesteśmy producentem jakiś produktów.


Federacja Rosyjska jest rynkiem trudnym do zawojowania i wymagającym. Jednak jeżeli uda nam się tam zaczepić, to prawdopodobnie da nam to szansę na spore przychody.
Tags: