Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jakimi metodami odbywa się rekrutacja managerów, zalety i wady pracy kontraktowej.

Rynek pracy dla wysokiej klasy managerów rządzi się zupełnie innymi prawami niż przy szeregowych pracownikach, całkowicie odmienne także będą techniki rekrutacji. To, co chyba każdy z nas bardzo dobrze zna z najróżniejszych poradników, czyli wysłanie CV, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i jeśli wszystko pójdzie dobrze podpisanie umowy już w przypadku managerów nie będzie się sprawdzać.
Time tracking
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Już sama forma kontaktów pomiędzy kandydatami a pracodawcami będzie zupełnie inna, z rzadka ogłoszenia z tego typu ofertami będą się pojawiać w prasie i internecie. Przeważnie rekrutację będą prowadzili doświadczeni doradcy, którzy sami szukają osób które mogą spełniać oczekiwania pracodawcy i kontaktują się bezpośrednio z nimi. Rekrutacja managerów przeważnie przebiega w kilku etapach i na różnych szczeblach. Na każdym spotkaniu trzeba być perfekcyjnie przygotowanym, bo przy szukaniu kandydata na tak wysokie stanowiska nawet małe drobiazgi mogą mieć duże znaczenie, a wszystkie potknięcia i niedociągnięcia na pewno będą zauważone (zobacz: rekrutacja menedżerów).Jeśli osoba kandydująca na stanowisko w jakiejś firmie dostanie tę pracę, to jedną z ważniejszych decyzji którą musi podjąć jest forma zatrudnienia. Obecnie w Polsce najpopularniejsze jest zatrudnianie na pełnym etacie, lecz coraz większym zainteresowaniem cieszy się także praca kontraktowa. Jest ona zwłaszcza popularna w środowisku kierowników wyższego szczebla, których się wynajmuje na wykonanie dłuższych terminowo, konkretnych projektów.

Z pewnością przyda Ci się darmowy wgląd (https://www.eccotravel.eu/wlochy/rzym/) do naszej nowej witryny. Nie czekaj, tym bardziej jeśli zaciekawiły Cię zaprezentowane tu tematy.

Taka forma zatrudnienia ma dużo zalet w porównaniu z etatem, choć rzecz jasna nie można również zapominać o jego wadach.

na kontrakcie
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Na pewno na kontrakcie można liczyć na wyższą pensję, bo zupełnie inaczej wyglądają składki na zus, które niestety generują ogromne koszty przy innych umowach. Można również liczyć na więcej niezależności i nienormowany czas pracy, choć te kwestie za każdym razem są ustalane oddzielnie.

Miałbyś ochotę poczytać więcej na ten temat - na pewno przypadnie Ci do gustu bieżąca treść (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-know-how-co-to-jest-i-jak-je-chronic), którą opracowaliśmy z myślą o Tobie. Po więcej szczegółów kliknij w link.

Wadą takiego rodzaju zatrudnienia może być mniejsze bezpieczeństwo, kontrakt bowiem jest zawierany na określony czas i po tym trzeba znaleźć inną pracę.