Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem znaleźć wybornego handlowca, czyli kilka słów na temat skutecznej rekrutacji

Rekrutacja handlowców w wielu przypadkach zdoła sprawiać nie lada kłopot i wyzwanie dla rekrutera. Kandydatów na stanowisko handlowca naturalnie jest mnóstwo, niemniej jednak w jaki sposób znaleźć kapitalną osobę, która sprawdzi się na tym stanowisku?
biznes
Source: flickr.com
Bez wątpienia na samym początku należy się zastanowić nad tym jaki ma obowiązek być znakomity handlowiec i jakimi cechami powinien się wyróżniać. Osoba ta będzie wyrażać firmę jako jej wizytówka, naturalnie więc musi się odpowiednio prezentować. Winna być to osoba szykowna, ładnie i porządnie ubrana, jednym słowem schludna pod wszelkim względem. Już na samym początku rozmowy kwalifikacyjnej zdołasz bez trudności się zorientować czy dany kandydat realizuje to żądanie, czy może jego wygląd sporo odstaje od oczekiwanego. Co więcej osoba pragnąca pracować jako handlowiec bez wątpienia powinna wyróżniać się kilkoma istotnymi rzeczami. Po pierwsze musi być towarzyska i nie mieć problemów z nawiązywaniem odpowiednich kontaktów z innymi ludźmi. [IMG=randstad copy504f11674797d.jpg|R|W=150|ALT=rekrutacja pracowników Do tego musi mieć wyśmienite umiejętności negocjacyjne, które pomogą jej w sprzedaży takich usług, jak na przykład usługi hr (-->doradztwo personalne randstad) oraz pozwolą na uniknięcie trudnych dyskusji.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy atrakcyjne wpisy - wejdź w link kancelaria oleśnica.

Dodatkową ważną rzeczą jest dodatkowo odporność na stres i zręczność radzenia sobie z drażliwymi sytuacjami - na nieszczęście wypada liczyć się z tym, że nie każdy Klient okaże się miły oraz uprzejmy. Mile widzianymi cechami są także zdolność osobnego działania i planowania osobistej pracy.
To ledwo kilka cech, które powinny wyróżniać wyśmienitego handlowca. Jeżeli Twój kandydat takie posiada to istnieją wielkie szanse, że sprawdzi się w tym zawodzie. Oczywiście Ty, jako rekruter także musisz poprawnie przygotować się do przewodzenia rekrutacji. Przede wszystkim wypada przyrządzić określony plan naboru na nowe stanowisko, wyłonić profil kandydata a także skonstruować skrupulatny opis stanowiska oraz zwrócić uwagę na kwalifikacje i zdolności kandydatów oraz dokładnie wyznaczyć wymagane cechy.