Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jakiego typu dane powinny znaleźć się na wizytówce?

W czasie wszechobecnych sprzętów mobilnych, bezproblemowego wyszukiwania, jak także przekazywania kontaktowych informacji wizytówka określona jest zwłaszcza dla osób udzielających się biznesowo.


szkolenie zawodowe
Author: Beyond Access
Source: http://www.flickr.com


Wizytówka nie jest wyłącznie domeną wysokich stanowisk kierowniczych, oraz pozostałych groźnie rozbrzmiewających nazw. Wizytówkę winien mieć każdy, kto w konkretnej firmie ma kontakt z Klientem. Najważniejsze jednak jest to, by wizytówkę posiadać zawsze przy sobie. Prócz tytułu, godności, zajmowanego stanowiska, nazwy organizacji, jaką reprezentujemy na naszej wizytówce obligatoryjnie muszą się znaleźć dane kontaktowe, tj. numer telefonu komórkowego. W poniektórych wypadkach usprawiedliwione jest także dodanie posiadanego tytułu naukowego. Jednakże najważniejszą rzeczą, która musi się znaleźć na wizytówce będzie doskonale skonstruowane hasło ofertowe. Tak właśnie musi wyglądać wizytówka trener personalny, fryzjer, kwiaciarnia, mechanik samochodowy - właściwie każdemu działającemu w biznesie potrzebna będzie wizytówka.
Najodpowiedniejszym wyborem jeśli chodzi o papier, będzie papier kredowy o gramaturze 400 mg/m2. Twa wizytówka będzie wtenczas prawidłowo sztywna, solidna jak też gustowna. O ile nie baczysz za bardzo na koszty, doskonałym wyjściem jest nieduża ilość laminatu, jaki do tego zabezpieczy jak też podwyższy reprezentatywność Twej wizytówki. Bilet wizytowy to nie jest tęcza. Nagminnym nieporozumieniem jest wykorzystanie nadto ogromnej ilości barw, jakie w połączeniu nie koniecznie dają czytelny rezultat.


Na tak niedużej przestrzeni lepiej się trzymać wysokich kontrastów a także używać wyłącznie kilku odcieni.

Zobacz większą ilość informacji, a zobaczysz inne materiały, które z pewnością też Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku firma reklamowa Kraków.

Wizytówki można dziś zamówić przez internet, nie wychodząc z mieszkania.