Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jaki produkt finansowy najlepiej sprawdzi się w powiększaniu małych kwot?

Na krajowym rynku stale pojawiają się nowoczesne, ciekawe produkty finansowe. Propozycje banków adresowane do osób, które kierują się myślą o oszczędzaniu pieniędzy, są też coraz bardziej zróżnicowane i coraz trudniej zorientować się w pierwszej chwili w ich plusach i minusach. Wybór mogą ułatwić portale finansowe zbierające i porównujące oferty lub liczne fora internetowe, które zbierają komentarze na temat produktów finansowych.

finanse
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Możemy też skorzystać z konsultacji z pracownikiem konkretnego banku, żeby uzyskać dużo więcej informacji o interesującym nas produkcie. Jednak jeśli nie chcemy ryzykować, warto skorzystać z usług przetestowanych instytucji bankowych, a uprzednio zasięgnąć opinii doradców finansowych. Czy lokata będzie bezpiecznym i sprawdzonym sposobem na pomnożenie pieniędzy?Sama idea lokaty jest oczywista i zrozumiała - bank przejmuje na wyznaczony czas nasze fundusze, a po jego upływie zwraca je zwiększone o wcześniej ustalone przez obie strony odsetki. Teoretycznie nie ma w tym nic niezrozumiałego, ale zwykle lepiej rozpoznać temat niż potem żałować, że się temu nie poświęciło czasu. Najpopularniejsza wśród osób oszczędzających jest prosta lokata terminowa: wpłacamy do banku daną kwotę, gwarantując przy tym, że w uzgodnionym czasie pieniędzy tych nie wybierzemy. Po tym okresie firm (polecamy przejdź do strony) wypłaci je nam z naliczonymi odsetkami, których wysokość także jest ustalona w regulaminie. Regulamin najczęściej nie przewiduje dopłacania ani wypłacania kasy w czasie trwania lokaty, a wypłacenie całej sumy albo jakiejś jej części wcześniej, niż to zaznaczono w w dokumentach, wiąże się zwykle z utratą pewnej części lub całości odsetek.

gotówka
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Oczywiste jest, że wysokość oprocentowania naszej lokaty zależy od czasu, na jaki powierzamy placówce nasze pieniądze oraz o jakiej sumie w ogóle mówimy. W przypadku nowej lokaty Happy Idea Bank oferuje nam oprocentowanie wysokości 4% na lokacie trzymiesięcznej. Więcej na www.wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658 (www.wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658). Minimum, jakie wpłacamy to 1 000 złotych, maksimum – 10 000 złotych. Zaletą jest fakt, że tę lokatę możemy założyć przez internet bez wymogu posiadania konta w tym banku i pozostania w nim na dłużej. Oferta jest tak atrakcyjna, bo kierowana jest do zupełnie nowych klientów banku.

Niezależnie od tego, jaki produkt z szerokiej oferty bankowej wybierzemy, miejmy na uwadze to, aby rozłożyć swoje oszczędności w kilku miejscach. Dobrze, żeby nowy produkt finansowy, jakim jest lokata Happy Idea Bank, był jednym z nich, lecz niech nie będzie to całe nasze inwestowanie. Tak jest zdecydowanie stabilniej.