Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jak wygląda profesjonalne kształcenie Lean Management i do kogo jest ono kierowane?

System lean management jest obecnie jedną z bardziej znanych koncepcji przewodzenia przedsiębiorstwem. Dzięki zastosowaniu tego systemu możliwe jest dawanie Konsumentom żądanych przez nich różnorodnych wartości o wysokiej jakości przy jednoczesnym zminimalizowaniu sumptów produkcji oraz śladowej ilości zasobów. Lean management definiowane jest też jako lean manufacturing, lean 6 sigma czy również lean production.

Szkolenie z lean managment
Author: Heinrich-Böll-Stiftung
Source: http://www.flickr.com
W koncepcji tej wykorzystuje się dzisiaj przeróżne efektywne narzędzia, takie jak przykładowo VSM, jakiego kluczowym celem jest nazbieranie danych połączonych z rzeczywistym transferem wiadomości i fragmentów fizycznych, mało tego wśród narzędzi zdołamy też znaleźć TPM, to znaczy system który zapewnia zminimalizowanie zaistniałej w urządzeniu awarii i poprawę jakości. Te i wiele innych narzędzi jest omawianych na doświadczonym szkoleniu z tej dziedziny.

Szkolenia tpm pozwalają na otrzymanie perfekcyjnej wiedzy na temat Lean Manufacturing (naukowej oraz praktycznej), którą wolno później wykorzystać w przygotowywaniu innowacyjnych projektów usprawniających funkcjonowanie firmy. Na takim szkoleniu można uregulować swoją wiedzę w dyscyplinie TMP, OEE, KAIZEN albo SMED, LEAN, JiT i 5S . Z tego szkolenia zdoła skorzystać szeroka grupa osób, przede wszystkim jest ono teraz adresowane do osób, które pracują na jakimś szczeblu zarządzania firmą, do kierowników czy też brygadzistów, na domiar tego ze szkolenia mogą skorzystać dodatkowo inżynierowie oraz technolodzy produkcji, czy też osoby, jakie w przyszłości planują koordynować oraz nadzorować projekty Lean w swoich własnych, prywatnych firmach.


Jak już nadmieniliśmy uprzednio ten system cieszy się obfitą popularnością na całym świecie, dlatego nie będziesz mieć kłopotów żeby odszukać interesujące Cię szkolenie z tego obszaru. Ofert szkoleniowych jest naprawdę niemało, są one planowane przez mnogość doświadczonych i fachowych firm i placówek. Zdołasz być przekonany, że skorzystanie z tego szkolenia przyniesie Ci bardzo dużo korzyści.