Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jak poprawić wydajność przedsiębiorstwa? Szkolenia dla menadżerów

W Polsce zakładanych jest coraz więcej centrów szkoleniowych. Jak wybrać najskuteczniejszą placówkę i na które warsztaty warto się zarejestrować? Szkolenia ISO uzyskują w Polsce coraz znaczniejszą popularność. Ich uczestnicy biorą udział w wykładach i częściach praktycznych. W czasie warsztatów poznają fundamenty przygotowywania audytów w przedsiębiorstwach.
szkolenie
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Zakończenie szkolenia ISO zaprocentuje osobom, które są już zatrudnione w firmach, ale także też tych, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje i umocnić swoje szanse podczas szukania zatrudnienia - sprawdź tutaj. Tego typu ćwiczenia trwają ok. 24 godzin warsztatowych i prowadzone w niewielkich grupach, do około 12 kursantów.Kursanci uzyskują informacje, jak prowadzi się kontrolę wewnętrzną, jak się go dokumentuje i napisać finalny raport. System kontroli ISO (rzuć okiem) obejmuje monitoring jakości pracy danego przedsiębiorstwa w różnych elementach. Audytorzy mogą sprawdzić jego działanie w obszarze Six Sigma. Ten system został opracowany pod koniec lat 80. XX wieku.


szkolenie
Author: Association of Online Publishers
Source: http://www.flickr.com
Jego celem jest zmniejszenie częstotliwości pojawiania się defektów na etapie produkcji. Przebiega on w konsekwencji bardziej stabilnie. System używany jest do zarządzania przedsiębiorstwem, ale także w niektórych amerykańskich miejscowościach. Szkolenie Six Sigma przygotuje partycypantów do zarządzania przedsiębiorstwami w zakresie założeń systemu. Po ukończonym kursie potrafią oni rozwiązać różne kłopoty i wzmacniać jego skuteczność. Szkolenia Six Sigma składają się z części teoretycznej i części praktycznej, a kursanci biorą udział w wielu ćwiczeniach. Informacje o sesjach, znajdziemy na stronach internetowych centrów szkoleniowych. Trwają najczęściej parę dni, a ich uczestnicy otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych i dyplom.

Szkolenie Six Sigma przygotowuje uczestników do planowania i zarządzania procesem produkcji według założeń systemu. Wskazują, jak przeprowadzać audyt w tym zakresie i wprowadzać eksperymenty, które poprawiają funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Kursy polecane są przede wszystkim inżynierom i menadżerom.