Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jak efektywniej zarządzać własnym czasem?

Choć mówi się, że czasu nigdy nie można kupić, to generalnie nie zgadzam się z taką tezą. Przecież w istocie doby nie możemy wydłużyć, lecz spokojnie możemy skuteczniej zarządzać swoim czasem, sprawić, że zrobimy więcej, a na dodatek będziemy mieli więcej czasu. Można powiedzieć, iż tracenie czasu jest najzupełniej pozbawione sensu. Trzeba w jakiś sposób walczyć z tym. Zwłaszcza, że mamy tylko jedno życie. Nie wiem jak Ty, lecz ja nie wierzę w reinkarnację!
szkolenie
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest pójście na szkolenie zarządzanie czasem - całkiem sporo tego typu szkoleń organizuje się w naszym kraju. Z tego co zdążyłem zauważyć, szczególnie stolica Polski w tym temacie przoduje. To akurat nic dziwnego. Można powiedzieć, że umiejętnie przeprowadzone szkolenie w istocie jest w stanie czegoś sensownego nas nauczyć. Należy jednak uważać, aby nie pójść na to szkolenie, które będzie całkowitą stratą czasu. To byłoby ironiczne, gdybyśmy na tego typu szkoleniu tylko stracili jakże cenny czas. Zwróć na to uwagę, szanowny odbiorco. Więcej na ten temat:

Tak naprawdę jestem wielkim sympatykiem odpowiednich szkoleń. Jeśli takie szkolenie jest solidne, to trudno uważać, że najzupełniej nawet relatywnie drogie spotkanie jest całkowicie bzdurnym kosztem.

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, żeby przeglądnąć nasz artykuł. Jeżeli masz ochotę na nowe, to kliknij odnośnik i przejdź do kolejnej strony.

Sam co jakiś czas jeżdżę na takie spędy, na przykład w październiku zaliczyłem spotkanie sprzedażowe, które spowodowało, że zwiększyłem swoją sprzedaż. W zasadzie to fakty są takie, iż solidne szkolenie jest w stanie sporo sensownego nas nauczyć. To coś pewnego.praca
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Jednak przestrzegam: beznadziejne szkolenie może wyłącznie namącić nam w głowach. Trzeba zatem w jakiś sposób to rozgraniczyć, starać się o to by uzyskiwać wiedzę z solidnych źródeł. A więc: staraj się wreszcie skuteczniej zarządzać własnym czasem, bo nierzadko ci ludzie, którzy skarżą się na małą ilość czasu, w sumie nie umieją go na maksa wykorzystać. Jeżeli są mocno zapracowani ludzie, którzy oprócz tego mają wiele czasu na sport, życie towarzyskie, etc., to chyba mimo wszystko można cóż skutecznego zrobić, aby nareszcie żyć na maksa. W takim razie kończę pisać artykuł - w końcu to także element skuteczniejszego zarządzania czasem! Sprawdź szkolenia