Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jak działać w czasach złej koniunktury gospodarczej

W czasach słabszej koniunktury nie wolno zakładać rąk i trzebaprzezornie zastanowić się nad tym, co jest możliwe do zmiany w swoim biznesie. Dalej dostępnych jest wiele możliwości. Metody takie jak program lojalnościowy (możesz poczytać więcej pod adresem ), czy promocja bezpośrednia to przykłady kilku z nich. Są to działania z których może skorzystać każdy biznesmen.

W artykule postaramy się przybliżyć sprawdzone działania na radzenie sobie w dzisiejszych czasach i poszerzanie sprzedaży.

Sprawdzony sposób na pozyskanie klientawalka o wzrost sprzedaży
Wciąż całkiem dobrze działają się ulotki. Oczywiście dużo osób nie weźmie ich w ogóle, w wielu przypadkach nasze ulotki trafią do kosza. Ale spora skala takiej reklamy da nam sposobność na dotarcie do dużego grona klientów i w rezultacie zawsze jakaś część może zostać naszymi klientami. Dużą zaletą ulotek są niewielkie koszty, które powodują że taka opcja reklamy jest możliwa dla wielu przedsiębiorstw.

Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe i katalog nagród to sposób na większy zarobek używając bieżącą bazę klientów. Przez ponawiane zachęty namawiamy ich do regularnych zakupów, co oczywiście ma odzwierciedlenie w zyskach.

Jeżeli chcesz zgłębić więcej, doczytaj ponadto informacje umieszczone na następnej stronie - tam czekają na Ciebie uzupełniające artykuły.

Jest to też sposób do przywiązania do naszej firmy klientów, ponieważ będą oni mieli nawyk do używania naszej karty partnerskiej przez co mniejsze będą szanse, że przejdą do konkurencji.

Nie zapomnij o facebooku

działania krok po kroku są istotne
Setki klientów używa facebooka, nk czy pozostałych portali społecznościowych. Warto by nasza firma była tam obecna oraz aktywnie tam działała. Jak przełoży się to na zyski? Przede wszystkim jest to świetna promocja marki, przez co budujemy zaufanie wśród odwiedzających. Po drugie jest to wyśmienita okazja do promowania wielu z naszych wyrobów – jak choćby przez przeceny na daną grupę tylko dla śledzących nas klientów.

Tego typu szans na rynku pomimo kryzysu jest wiele.patrz szczegóły eena.plDobrze nie popadać w depresyjne nastroje i podjąć próbę stworzenia planów na zwiększenie sprzedaży. To wciąż jest możliwe.


Author: Katarzyna  Pawłowska 
Source: Bonus Club