Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Jak dobrze inwestować w mieszkania?

Nie chciałbyś polegać na stare lata na państwowej emeryturze? Może po prostu posiadasz sporą kasę i chciałbyś zainwestować ją w sensowny sposób? W takim razie jest ciekawe rozwiązanie! W końcu niesamowicie skuteczne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku mieszkaniowym.
Nie chcę oczywiście pisać, że mieszkania są we wszystkich przypadkach doskonałą lokatą kapitału, lecz w sumie wyłącznie skończony pechowiec za kilka lat może się obudzić z ręką w nocniku. Najbardziej istotne jest to, aby nie być kompletnie zielonym w kwestii mieszkań. Nie możesz niejako dać wcisnąć dla siebie tak zwanego kitu!

Nigdy nie powinieneś kupić nieruchomości w słabej lokalizacji - potem tego typu lokum w znacznym stopniu spadnie na wartości. Naturalnie lokalizacja tak naprawdę nie jest tak ważna, gdy kupujemy mieszkanie, w którym planujemy żyć przez całe swoje życie, w końcu są auta, lecz fakty są takie, że jeżeli mieszkanie ma ciągle rosnąć na cenie, musimy dbać o lokalizację . A więc w przypadku powiedzmy Warszawy, w rachubę wchodzą te nieruchomości, które są umiejscowione niedaleko centrum, metra, itp. Więcej o mieszkaniach i wspólnotach mieszkaniowych przeczytasz na:

mieszkania Villa Galicja
Author: Firma UBM
Source: Firma UBM
Istotna jest również amortyzacja (zobacz kalkulator amortyzacji) nieruchomości. Przecież to zapewne w zupełności normalne, że jeśli nie chcesz płacić zbyt wiele za utrzymanie własnego lokum, powinieneś choćby zwrócić większą uwagę na tematy dot. rozliczenia wspólnot mieszkaniowych. Moim skromnym zdaniem wspólnota mieszkaniowa to najlepsze rozwiązanie. W końcu wspólnota mieszkaniowa to niższe koszty amortyzacji. Chociażby dlatego, że zasadniczo rozliczanie wspólnot mieszkaniowych w Łodzi to znaczna oszczędność.

Żywię wielką nadzieję, że ludzie w Polsce będą wiedzieć, iż zakup lokum - szczególnie jeżeli mówimy o inwestowaniu, to ogromna odpowiedzialność.

Odkryj bez zwlekania wpis spod linku (http://heliodon.pl/jakbudowac.php), gdyż prawdopodobnie zaszokuje Cię to, jak niesamowicie pasjonujące teksty tam są przedstawione!

Chcę na koniec przypomnieć, że sam mam kilka nieruchomości - Warszawa, lecz także Kraków i Rzeszów. W sumie jestem usatysfakcjonowany z owejinwestycji.


Mieszkania jak najbardziej zarabiają na swoje utrzymanie, musiałaby wydarzyć się ogromna katastrofa, abym mógł stracić na tym wszystkim. To bardzo dobrze pokazuje, że jeżeli w umiejętny sposób podchodzimy do inwestowania w sektorze nieruchomości, możemy mieć niemal pewność, iż zakupione przez nas lokum będzie świetnie prosperowało. Nigdy o tym nie zapominaj!