Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Giełda Papierów Wartościowych szansą na wzrost własnych zysków

Na pewno wielu z nas marzy o własnej firmie. Zwykle mamy znakomite pomysły, mamy wiarę, że na pewno nam się powiedzie i w związku z tym będziemy mieli dużo gotówki. I obecnie coraz więcej osób na taki biznes się decyduje. Na początku zwykle wszystko działa się prawidłowo, ale po pewnym czasie, sporo biznesmenów czuje brak funduszy na rozwój. Bo ciężko jest uzyskać wysoki profit, zwłaszcza gdy działalność założyliśmy niedawno. Co czynimy w takich wypadkach?


Giełda w Tokio
Author: Stéfan
Source: flickr.com
Zwykle kierujemy się do do banku, gdzie zaciągamy kredyt. Lecz instytucje bankowe zanim udzielą kredyt, dokładnie „prześwietlą” nasz wniosek. I możemy pożyczki nie uzyskać. Czy oznacza to, że nasza firma nie ma prawa się rozwijać? Jasne że nie. Są albowiem alternatywne sposoby na uzyskanie środków finansowych niezbędnych do rozwoju firmy.

Jednym z takich źródeł finansowych jest rynek NewConnect. Co to takiego? Jest to alternatywny rynek akcji. Działają na nim średnie oraz niewielkie firmy, które nie mają szans dostać się na główny parkiet. I na pewno wielu właścicieli własnych firm zastanawia jak wejść na NewConnect? Spora część z nich boi się, że jest to równie trudne co debiut na główny rynek. W rzeczywistości jest to dużo łatwiejsze. Procedury jakie trzeba wykonać są o wiele łatwiejsze, tak samo jak i o dużo zmniejszone są tu koszta - dowiedz się więcej.

Lecz aby dostać z emisji akcji jak najwięcej funduszy, najlepiej jest poprosić o poradę kogoś, kto zajmuje się tym w sposób profesjonalny. Autoryzowany doradca NewConnect może dzięki swoim działaniom znacząco zwiększyć ilość uzyskanych środków (więcej informacji). A przecież tego właśnie oczekujemy emitując nasze udziały.

Jeżeli zamieszczona w tym artykule analiza jest dla Ciebie przekonująca, to zobacz dodatkowo inne wypowiedzi na nasz temat (www.1estate.pl/), który był omówiony w tym miejscu.

To właśnie takowy specjalista doradzi nam czy zaoferować nasze akcje ludziom prywatnym, czy też lepsza będzie dla naszej firmy oferta publiczna. Pomoże on w przygotowaniu niezbędnych do debiutu dokumentów. Dzięki doradcy, po prostu szybciej i z mniejszym kosztem zaoferujemy nasze akcje. Równie ważna, może okazać się praca z agencją PR. To ona może rozreklamować naszą ofertę wśród możliwych inwestorów, którzy kupią nasze udziały. Agencja takowa postara się o dobry wizerunek firmy.


Czy opłaca się zaistnieć na rynku NewConnect? Dla sporej ilości firm, może okazać się rozwiązanie idealne. Oprócz uzyskanych funduszy firma będzie bardziej rozpoznawana w „branży”, co na pewno przełoży się na wzrost klientów. A to spowoduje uzyskanie wyższych zysków, czego zawsze pragną właściciele firm.