Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Gdzie nabyć mieszkanie we Wrocławiu?

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości jest niezwykle pomyślna dla klientów, dlatego warto teraz kupić własne mieszkanie. Koszta mieszkań w Mieście Stu Mostów kurczą się tak samo szybko, jak w reszcie państwa, co z pewnością przemawia za wyborem mieszkania we Wrocławiu. W tym treściwym artykule postaram się przedstawić ci parę rzeczy, na które powinieneś bezwzględnie zwrócić uwagę. Wrocław ma wiele zalet, zachęcających do życia tutaj, ale posiada także parę minusów.
Przestronne mieszkania - mieszkania - Wrocław dzieli się na 5 wielkich dzielnic. Mieszkańcy zazwyczaj utożsamiają je z osiedlami. W ścisłym środku miasta leży Stare [TAG=Miasto
, świetny rejon do osiedlenia. Koszty mieszkań są tam od zawsze najwyższe.Sprawia to bliskość mnóstwa malowniczych miejsc, takich jak Ostrów Tumski, dojście do kin, parków i sklepów oraz prestiż. Na drugim miejscu w rankingu cen sytuuje się Śródmieście, bardzo rozwlekła dzielnica z komfortowymi osiedlami.


Wyświetl większą mapę
Najciekawsze są te leżące na Wielkiej Wyspie. Klientów do wyboru czterech kątów na Sępolnie i Biskupinie przekonują ładne tereny zielone, sąsiedztwo rzeki, wyciszenie oraz komfortowe stare budownictwo. Złą stroną mieszkania tam okazuje się MPK. Osiedla są zlokalizowane w niemałym dystansie do Starego Miasta, a tramwaje zazwyczaj zawodzą. Dojazdowy wymiar jest najbardziej znaczącym wyznacznikiem, który powoduje, że koszty nieruchomości w dzielnicy Psie Pole są najskromniejsze, jakie ma miasto. Deweloperzy Wrocław ustawiają je na niskim poziomie zważając na kiepski dojazd.

Zaintrygował Cię ten dobry artykuł? Masz ochotę poznać jego dodatkowe źródło? Zatem chcielibyśmy zaoferować Ci sprawdzenie kolejnej strony.

Zmotoryzowani mieszkańcy są skazani na męczące korki przy arterii na Warszawę. Ludzie korzystający z MPK z kolei na to, że na Psie Pole docierają tylko autobusy. Dużo lepiej związana z centrum miasta jest dzielnica Krzyki. Cechuje się ona gamą paradoksów – są tam spore i nieatrakcyjne blokowe osiedla (Gaj) i malownicze, stare zabudowania willowe. Dzielnica, która ma relatywnie niewielkie ceny i ciągle się rozwija, to Fabryczna.
Wrocław to bardzo dynamicznie zmieniające się miejsce. Kolejne osiedla mieszkaniowe rosną w oczach. Do głównych minusów życia tutaj od dekad zalicza się fatalną komunikację miejską. Jednak jest to malutka cena za lokum w tak przyszłościowym punkcie Polski.