Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Gdy masz pytania natury prawnej dotyczące zatrudnienia, porozmawiaj prawnikiem

Stabilna i stała praca okazuje się wartością szczególnie ważną dla człowieka, ponieważ pozwala mu spokojnie żyć i zaspakajać swoje potrzeby. Każda osoba dąży do tego, by otrzymać jak najkorzystniejsze warunki zatrudnienia. W niektórych sytuacjach nie są one gwarantem, że zawsze będzie się otrzymywać tak dobre wynagrodzenie, ponieważ pracownik może otrzymać wypowiedzenie zmieniające.
Jak wygląda wypowiedzenie zmieniające? Źródło:Zadania zawodowe wypełnia się w oparciu o umowę o pracę, jaka reguluje ilość przepracowanych godzin, jak też wysokość zarobków, zakres kompetencji i pozostałe okoliczności pracy. Czasami dochodzi do sytuacji, kiedy pracodawca nie może dłużej zatrzymać pracownika wedle dotychczasowych warunków pracy.
w kancelarii prawnej
Author: Charles Kremenak
Source: http://www.flickr.com
W takich przypadkach szef wręcza pracownikowi wypowiedzenie zmieniające umowę pracy i jeżeli pracownik zdecyduje się je zaakceptować, po okresipodatek (czytaj też wypowiedzenie zmieniające) pracę na nowo ustalonych warunkach. Nie muszą się one łączyć ze zmianą pensji, pracodawca może zechcieć zmienić chociażby lokalizację wykonywania obowiązków. Nie zawsze pracownik (Jesteś zainteresowany interesującą pracą? Sprawdź propozycje - workservice praca dorywcza warszawa) chce rozpocząć współpracę na świeżych warunkach.

Co dzieje się, jeśli pracodawca daje wypowiedzenie zmieniające?

W wypadku, kiedy pracodawca daje wypowiedzenie tego typu, trzeba odpowiednio przeanalizować, czy propozycja okazuje się opłacalna dla pracownika. Nierzadko pensje poważnie zmieniają się, jeśli przyjmuje się wypowiedzenie zmieniające a odprawa nie należy się w każdym przypadku. Jeśli posiada się wątpliwości związane z otrzymanym wypowiedzeniem lub nie wie się, czy przełożony może tak uczynić, należy skontaktować się z radcą prawnym.


Radca prawny udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania łączące się z kwestiami kodeksu pracy

W sytuacji, kiedy zmaga się z jakąś trudną kwestią związaną z prawem pracy, warto odwiedzić kancelarię radcy prawnego. Specjalista bez wątpienia udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania oraz rozwieje nasuwające się wątpliwości - Jedynak Rogowska kancelaria prawna w Krakowie. Taka wizyta na pewno będzie nieodzowna w przypadku osób, które otrzymają od przełożonego wypowiedzenie zmieniające, a nie zamierzają go przyjąć i nie mają pojęcia, co mogą w takiej sytuacji uczynić. Radca prawny posiada doświadczenie między innymi w reprezentowaniu podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w sądzie.