Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Gazetki promocyjne rywalizują z aplikacjami. Standardowa barwna gazetka czy użyteczna technologia?

Wiele sklepów poleca swoje produkty poprzez gazetki promocyjne. Takie publikacje, to najprościej mówiąc katalogi informacyjne. Ich treść stanowią głównie artykuły oraz promocje wybranych sklepów. Forma graficzna, która jest zastosowana w gazetkach zniżkowych na pewno ułatwia odnalezienie interesującego artykułu.


Rozpowszechniane są zwykle przez pocztę, czasem także przez osoby współpracujące z marketem.

promocja soku marchewkowego
Source: flickr.com
Statystyki wskazują, iż chcemy przeglądać gazetki promocyjne i chętnie po nie sięgamy Nie dziwi to, ponieważ promocje na towary w sklepach ukazują się co dzień, co w zasadzie zaoszczędza wydatków. Ciekawa szata graficzna oraz ułożone działami artykuły tworzą jasną informację dla klienta, który często myśli o konkretnym zakupie.

Kiedy przekonasz się, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest godny uwagi, kliknij tu, a przeczytasz więcej oblicz netto z brutto analogicznych tekstów.

Sugestywnie przedstawione artykuły przyciągają wzrok, a wprowadzane nowości są uwypuklone, tak, iż nie można ich pominąć. Markety aranżują przykładowo wesołe konkursy zachęcające dzieci do zabawy, co często jest obwieszczane właśnie w gazetkach. Co oczywiste można odnaleźć informacje o porach funkcjonowania określonego sklepu oraz o akceptowanych kartach płatniczych. Trzeba zaznaczyć, że wszelkie główne aspekty odnoszące się do działalności sieci publikowane są w gazetkach. Takie czynności mają na celu promocję sieci oraz jak najlepszy przekaz informacji między sklepem a odbiorcą.

Idąc z duchem czasu, standardowe gazetki zastępowane są aplikacjami będącymi bardzo wygodnymi nośnikami informacji.

Jeżeli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj asortyment (traple.pl/), który Ci sugeruje. Zapewne jest tym, czego już długo poszukujesz.

Posiadając smartfona można bez kłopotu prześledzić wszelkie aktualne promocje w dowolnej sieci, a następnie w zależności od naszych preferencji będziemy powiadomieni o nowościach. Długa lista firm, jakie istnieją na rynku na pewno zaspokoi niejednego odbiorcę. Nawigacja jest prosta, dlatego użytkownik tableta lub ipada znajdzie się szybko.


Atutem, który będzie przemawiał za ściągnięciem aplikacji jest fakt, iż posiada opcję listy zakupów - wyjątkowo wygodne i łatwe rozwiązanie docenione przez panie zajmujące się zakupami dla rodziny. Oczywiście znajdziemy spis adresów marketów tak samo jak w klasycznych gazetkach. Aplikacje zostały dopasowane do wszelkiego typu telefonów, a więc nie należy martwić się o niekompatybilność. Gazetki to atrakcyjna propozycja dla ludzi, którzy cenią sobie klasyczne oferty i wolą oglądać wciąż nowości marketów w tej formie.