Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Funkcjonowanie w transporcie i spedycji nie jest proste!

Transport i spedycja są bez dwóch zdań mocno ciężkimi branżami. Młody człowiek, który sądzi, że pozyska dotację z UE bądź pojedzie na pewien czas do Holandii, Niemiec, Norwegii bądź Anglii, a po jakimś okresie czasu będzie mógł kilkadziesiąt tysiaków zainwestować, aby później zarabiać spore pieniądze, w sumie nie może się bardziej pomylić!
Firma transportowa TSH Polmar
Author: TSH Polmar
Source: TSH Polmar
Aby mieć możliwość wykonywać usługi dot. transportu oraz spedycji należy mieć znaczny kapitał oraz dużo doświadczenia. Chociaż jeżeli ktoś jest jeszcze młody, a do tego nie myśli o tym, aby się poddawać - niech próbuje. Trudno nie dojść do tych wniosków, że tylko dzieci zamożnych rodziców, no najzwyczajniej spadkobiercy biznesów, nie rozpoczynali przygody z interesami od dna. W takim razie odrobinę porad dla chcących odnieść choćby niewielki sukces w branż transportowej. Od czego rozpocząć podbój rynków?

Pewnie od kupna solidnego auta, dzięki to któremu zdołamy wiele zdziałać. Ciężko prowadzi się firmę transportową bez solidnego samochodu. Choć wiadomo: perfekcyjna spedycja to taka, która jest w stanie zagwarantować własnym klientom większą liczbę taboru. Ludzie nie bardzo lubią długo oczekiwać, zresztą gdy w rachubę wchodzi chociażby transport mięsiwa czy mleka, trudno czekać zbyt długo na transport. No tak to już jest.

Zatem najważniejszy krok: kiedy nie chcielibyśmy wpaść w minę, potrzebne są auta. Na samym początku mocno rekomendowany jest leasing. Często oferty leasingodawców są bardzo OK.ciężarówki chłodnie
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
OK powinni być także nasi kierowcy (przeczytaj więcej o okulary ochronne damskie wrocław -> http://www.fabrykaoptyka.pl/produkty/dla-mezczyzn/okulary-ochronne-meskie/) - dobrzy kierowcy to definitywna podstawa wszystkich biznesów transportowych. Gdyby kierowcy byli bardzo słabi, może tylko przeciętni, zapewne nasi klienci nie byliby usatysfakcjonowani z ich choćby terminowości czy stanu towarów. Może dwa miesiące temu było dosyć głośno o kierowcach z Filipin, którzy poruszali się tirami po Norwegii.

Skutek? Ich szefowie stracili wiele zamówień: wyłącznie z takiej przyczyny, że zatrudnili słabych driverów. Cóż, już na początku zostało napisane, iż właśnie transport i spedycja to branże, w których o wszystko należy się martwić. Nic w tym łatwego.