Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Elektroniczny obieg faktur, korzyści jakie gwarantuje firmom

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. W dzisiejszych czasach przesłanie dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” trwa raptem parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, że tradycyjne przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.

e-faktura
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
W końcu, przy najnowszej technice, tworzenie i wysyłanie faktur nie sprawia już trudności. Zwłaszcza, jeśli korzystamy z systemu Kofax, który doprowadza do porządku, przyśpiesza wymianę faktur (zobacz programy do wystawiania faktur) i zapewnia należytą archiwizację dokumentów papierowych. Kofax może być z powodzeniem stosowany w firmach małych i dużych, w których pracownicy potrzebują zdalnego dostępu do całego sytemu z dowolnego miejsca. Więcej w tym temacie:

Niestety, wiele firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną postawione przed koniecznością stosowania elektronicznej faktury, same właściwie nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich wątpliwości powinny rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o wdrożeniu elektronicznego obiegu faktur.

Z e-fakturą jest podobnie jak z jazdą na rowerze. Czasem trudno uczynić pierwszy krok i podjąć decyzję, aby spróbować, choć wszyscy wiemy, że to nic trudnego. Z podjęciem decyzji i przejściem na faktury (poszerzone informacje pod linkiem) elektroniczne jest w zasadzie identycznie. Musimy więc znać plusy płynące z wdrożenia elektronicznego obiektu dokumentów, a najbardziej znaczące to: gospodarowanie czasem i finansami, automatyzacja przebiegu wystawiania faktur, obniżenie wydatków w firmie na bieżącą obsługę administracyjną (papier, tusz do drukarki), gwarancja dostarczenia dokumentu na czas, możliwe dokonanie szybkiej korekty, łatwy monitoring dokumentów krążących w organizacji oraz budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.

Koniec z poprawkami, nieprzewidzianymi sytuacjami, wczorajsze trudności zostaną usunięte. W celu znalezienia dokładnych informacji co do niniejszej metody, trzeba wpisać ową frazę w przeglądarkę internetową, by zaznajomić się z producentem systemów ukierunkowanych na rezygnację z tradycyjnej papierowej obsługi dokumentów w firmie.