Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Elektroniczne przedkładanie oświadczenia podatkowego- to łatwiejsze niż myślisz

Elektroniczne rozliczanie deklaracji podatkowej jest wyjątkowo proste i zajmie zaledwie kilka minut. Jeżeli są, więc Państwo znudzeni marnotrawieniem swego cennego czasu w kolejce na poczcie lub w urzędzie, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z działaniem naszego programu i do uzupełnienia e-deklaracji.
Pitax.pl - rozliczenie PIT online
Utworzony dzięki naszej pomocy formularz będą Państwo mogli wysłać wprost do systemu PITAX i w taki oto sposób, dopełnić wszelkich spraw powiązanych z uzupełnianiem deklaracji PIT 36 lub PIT 37 online – bez przymusu wyłażenia z własnego lokalu mieszkalnego - .

Wpierw należy wybrać należyty typ deklaracji ze wskazanych oraz wypełnić we wskazanych miejscach, zgodnie ze wskazaniami programu. W razie przeoczenia obowiązkowych pól albo zaistnienia innych pomyłek, program sprawdzać będzie na bieżąco poprawność Państwa działań, co pozwoli zapobiec ryzyka późniejszego składania jakichkolwiek korekt. Formularze deklaracji podatkowych dostępne w naszym programie są zgodne z aktualnie obowiązującymi wzorami i niczym nie różnią się od tych, które nabyć można w formie papierowej w urzędzie .W zaznaczonych w deklaracji miejscach należy wpisać dane dotyczące swojej osoby oraz tytułów na podstawie, których osiągany jest przychód. Ponadto program programy księgowe daje Państwu możliwość skorzystania ze wszelkich przysługujących ulg podatkowych oraz przeznaczeniu jednego procenta swojego podatku na konto odpowiednio wskazanej organizacji pożytku publicznego. Dzięki naszemu programowi rozliczenie przebiegnie błyskawicznie i sprawnie.