Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Działania marketingowe nieustannie się rozwijają i osiągają coraz to efektywniejsze metody na zdobycie klientów

Nowością a jednocześnie hitem ostatnich czasów jeśli o to chodzi jest wykorzystane narzędzia jakim jest program lojalnościowy. Z jakiego powodu okazał się on strzałem w dziesiątkę? Badania przeprowadzane na rynku pokazują, że firmy, które wykorzystują takie rozwiązanie zwiększają swoją sprzedaż, a klienci z kolei gwarantują im swoją lojalność.
programy lojalnościowe
Już od dawna wiadomo, że aby kogoś zatrzymać na dłużej należy go do siebie przyciągnąć i w pewnym sensie uzależnić od siebie. Ludzie uzależniają się od używek, od innych ludzi i jak się okazuje również od konkretnych czynności, zachowań, przyzwyczajeń i tym podobne. Jedni nie pojadą do pracy dopóki nie wypiją kawy, inni muszą ciągle być w związku nie pozwalając sobie nawet na chwilę samotności, a jeszcze inni nie mogą żyć bez ryzyka i przeżywania stałej ekscytacji. Te zachowania, czy też przyzwyczajenia są dobrze znane specom od marketingu, którzy wykorzystują tego rodzaju mechanizm również do zwiększenia sprzedaży.
Jak bowiem nie inaczej przyciągnąć klienta jak poprzez zagwarantowanie mu wielu korzyści i profitów, jeśli tylko zobliguje się do korzystania z naszych usług? Programy lojalnościowe (Kliknij link) to świetny sposób na to, żeby nie tylko przyciągnąć klienta, ale i go zatrzymać, a nawet uzależnić od siebie. Program o którym mowa działa jak rozbudowana machina, gdzie każdy element odgrywa ważną rolę.

Czy masz chęć zgłębić uzupełniające materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie inne informacje dotyczące tej kwestii - link jest tutaj.

Tutaj podstawą jest gwarancja: będziesz kupował u nas produkty albo korzystał z naszych usług, my ci za to damy nagrodę w postaci rabatów i zniżek.


reklama na przystanku
Author: Style Raw
Source: http://www.flickr.com
Mechanizm tego rodzaju jak się okazuje jest niezwykle skuteczny – około połowa Polaków przyznaje, że posiada kartę stałego klienta lub korzysta z jakiś programów lojalnościowych polegających na gromadzeniu punktów i tym podobne. Tego rodzaju narzędzie daje więc korzyści nie tylko dlatego, że wydaje się mniej pieniędzy, ale i dlatego, że gwarantuje się pewność, której we współczesnym świecie tak wielu ludziom brakuje – jakiej pewności? Że jeżeli będzie się postępować w taki to a taki sposób, zostanie się za to ostatecznie faktycznie nagrodzonym i nasze działania nie pójdą na marne.