Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Działalność gospodarcza w Polsce? Normalne zjawisko. Wielka szkoda, że urzędnicy do końca tego nie rozumieją

Polska firmą stoi, możemy tak powiedzieć, kiedy zestawimy, jaka jest ich ilość. To wprost uderzające, iż nasza gospodarka jest napędzana przez małe i średnie firmy, a co więcej, Polska nie jest z pewnością rajem dla przedsiębiorców. Skąd więc taka popularność tego typu inicjatyw? Można powiedzieć, iż ogromną rolę odgrywa tutaj czynnik zatrudnienia. Jeśli ciężko znaleźć zatrudnienie, więc naturalnym rozwiązaniem jest wykreowanie swojego miejsca pracy. Jednakowoż są także pozostałe wytyczne takiej sytuacji.
w pracy
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Pierwszy jaki pojawia się na myśli to ten mówiący o tym, że Polak to wielki indywidualista, sam dokładnie wie, jak ma coś załatwić. Skoro szef nie wie, to trzeba się zwolnić i zrobić coś na własną rękę. Polak więc to oryginał, jaki lubi działać, nie lubi czekać, należy mu się własna szansa, jaką dobrze wykorzysta. Tak samo można dodać, iż ma to swoje znaczenie historyczne, bo skoro jesteśmy takimi indywidualistami, to wielką rolę odgrywa także kwestia szefowania. Nie preferujemy tego, żeby ktoś nami dyrygował, chcemy mieć coś swojego. Nieco więcej odnośnie tematu: .

Tak też było w naszej historii. Przez większą część ktoś nami rządził, lecz co jakiś czas powstawaliśmy, ponieważ nie mogliśmy już dłużej tego zaakceptować. Może także stąd wynika ta chęć własnego biura i firmy, ta potrzeba czegoś swojego tkwiąca w każdym z nas. Z innej strony, państwo polskie zachowuje się czasami jak najeźdźca, gdyż zamiast docenić taką energię Polaków, to działanie, jakie napędza gospodarkę, tworzy jakieś dziwne regulacje, prowadzi nadmierne kontrole, ogólnie utrudnia życie. Jednocześnie urzędnicy podchodzą do właściciela firmy jak do potencjalnego przestępcy lub oklejanie reklamowe samochodów - foliograf.pl osobę gorszą od siebie. Jasne, iż nie wszyscy tak się zachowują. Są profesjonalni urzędnicy, tak samo, jak są nieuczciwi przedsiębiorcy, niemniej klimat po prostu nie jest zbyt korzystny i to jest niestety fakt, o jakim trzeba wspomnieć.A z powodu takiego klimatu wielu młodych ludzi, którzy być może planowali własną firmę zastanowią się nad tym parę razy, czy to zrobić. Najgorsze zaś jest to, że skoro na to się nie zdecydują, to mogą wyjechać za granicę, przykładowo do Wielkiej Brytanii i tam założyć własną działalność gospodarczą, gdzie przepisy są bardziej przyjazne dla właścicieli firm. Warto wcześniej też zobaczyć jakie rzeczy będą nam potrzebne w naszej działalności, na przykład monitory przemysłowe na